Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:56
Reakce na paktofonika:

Rufík je bohužel schopnej vyválet se i na chodníku před domem v rozčvachtaný šedivý břečce hojně prosypaný štěrkem...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:05
Reakce na paktofonika:

přijde mi, ře ty feny jsou fakt víc cimprchlich, mívali jsme fenu, která při sebemíň zhoršených klimatických podmínkách odmítala chodit ven, jakmile bylo trochu navlhlo, tak chodila podél domů po úzký suchý cestičce, do mokrý trávy by nevlezla. Naopak teď už druhej náš pes vypadá, že louže jsou zcela mimo jeho rozlišovací schopnost, déšť ani mráz nevadí, prostě si nevšimnou.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:07
Reakce na Potrefenáhusa:

No to by som ho chcela potom vidieť :D To sa potom kúpaniu  nevyhne. Ja som rada aj za bundu ze v nej príde domov viac menej čistá. A bunda ma aj predĺženú časť na bruchu takže aj brucho ma relatívne čisté. Ale bunda je čierna a nie zelená. A ju teraz nemôžeme kúpať... a Rufík už je zdravý? Vyzerá veselo tak asi už ho to neboli. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:14
Reakce na paktofonika:

já se přiznám, že ho skoro nekoupu, koupala jsem zatím dvakrát kvůli blechám. Kor ty mladý psi mi přijdou takový samočistící. Jenom to utřu hadrem a usuším. Zadek už je dobrej, v úterý dostal poslední atb a vyčistili mu to, ale už to měl skoro zahojený. Ono to není nic vážnýho, jen je to asi hodně bolestivý a nepříjemný. Ale celkem krátký. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:14
Reakce na Potrefenáhusa:

No vyberavá je. Mokro jej nevadí ale dážď áno, sneženie a čerstvý sneh jej nevadí ale mokrý sneh áno, exkrementy jej nevadia a blato áno. Ja neviem no. Hold má svoje preferencie. Ale je na nej dosť vidno ako jej chýba slnko. Keď svieti slnko je je jjedno v čom leží. Hlavne aby sa opaľovala. 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Haha to je dobrý, toho já si ani nikdy nevšimla..to se kocour nesmí dozvědět, že nemám v paměti každý detail jeho kočičiho majestátu 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:17
Reakce na Torrah:

To je hustej kocour (doslova)

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Cimprlich? Kéž by! Je tu dva metry široká hladká cesta, lemovaná metr a více vysokou sněhovou bariérou. Kudy chodí netopýrka? Po cestě ani omylem. Slézá hory sněhu jak kamzík, boří se až po uši a strašně ji to baví. Včera se dost zrousala, dnes pro jistotu dostala vestu a zrousala se ještě víc, protože se ji snaží o sníh odrbat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:18
Reakce na Sweet Potato:

no, to je fascinace nerovným terénem :-D

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:18
Reakce na paktofonika:

Amy je skvělá!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:20
Reakce na Ounz:

co chlup, to skvost!!!!

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:21
Reakce na Potrefenáhusa:

Notojo a když je člověk hodnej, dostane jich pár na tepláky/svetr/obličej  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:22
Reakce na Ounz:

to jo a když má štěstí, tak je i někde umně naaranžovanej ten dlouhej fous!

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:26
Reakce na Potrefenáhusa:

 Přesně 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:27
Reakce na Potrefenáhusa:

Pravda, pro ni je to vzácná příležitost shlížet na svět z výšky. Tedy pokud zrovna nenoruje závějí. Vzhledem k tomu, jaké má bez vesty maskovací zbarvení, občas i panikařím. Velkým zážitkem byl nález zmrzlého kapra, většího než ona. Zlí páníčkové ale neměli pochopení!

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:30
Reakce na Ounz:

Jak kdysi pravila kamarádka: sklenka vína se v lepších rodinách servíruje zásadně s kočičím chloupkem

Ostatně, taky si pod větou "jaro je ve vzduchu" představíte, to, co já? Tedy poletující chlupy, kam se člověk podívá?

Online Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:33

ty bestie zrzavý jsou úplně všude.. 

Dcery anglický kocour Bengy.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:34
Reakce na paktofonika:

Až budete dělat ten kalendář, tak já se stavím do fronty. 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:36
Reakce na Sweet Potato:

 Jojo, včera jsem hladila Otika a moje ruce vypadaly jako ruce muže s lehkým nadbytkem testosteronu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 12:45
Reakce na Dadoo:

!!!!!