Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 05. února 2017 10:31

Tak zaparkovat se v psím, i když úplně původně  kočičím pelechu už jsem Daníka dlouho neviděla.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. února 2017 10:33
Reakce na Sweet Potato:

vy se válíte na horách!

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 05. února 2017 10:47
Reakce na Kiore:

Náš Jája zdraví Vašeho Jáju 

Jeje, někdovám poslal kočičku, vy se máte 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 05. února 2017 11:13
Reakce na Ounz:

No nevímjestli je o co stát, obsah zásilky se zdá být poněkud načuřený.

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 05. února 2017 12:16
Reakce na Sweet Potato:

Asi pošťák nerespektoval příkaz neklopit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 13:16

Dneska bych je dala asi i zadarmo...

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 05. února 2017 13:58
Reakce na Potrefenáhusa:

Dnes je asi udávací den, já bych tu po dnešní návštěvě cvičáku, měla volného jednoho miloučkého flatíčka, ještě štěňátko, je hravý, veselý, přátelský, aportuje, nenechci být takový sobec a nechat si veškerou tu radost jen pro sebe!

Co vy, přidáte ke kočičce klubíčko? :-D

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 05. února 2017 14:16

Objevila jsem Mňau TV :) A mám pocit, že kočky si nehrajou, ale že loví a bojujou. I mezi sebou, jedna dospělá kočka profackovala kotě dost napohled divokým způsobem, ale ten mrňavej bestiáš si o to vyloženě koledoval. A stejně toho nenechal, jen místo útoků na velkou zepředu začal lovit její ocas.

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 05. února 2017 14:16
Reakce na Potrefenáhusa:

Na té poslední fotce je Goliáš? Vypadá to jak malá hubená vylekaná kočička!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 14:19
Reakce na Zina:

ke kočičce přidám hlavně pejska, pak byla ještě rvačka, kdo bude pokračovat v cupování jako první...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 14:24
Reakce na Kokoska:

to je hodně naštvaná kočička!

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 05. února 2017 14:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Vzteky dělá stojku? 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:24
Reakce na Potrefenáhusa:

Goliáš! To je pohled psychopatického vraha! Bojím!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:28
Reakce na Kokoska:

kočky taky bojujou dost na zádech, jamile se takhle začne točit zádama, ježit hřbet a  ocas a koukat nad psa jakoby pod rukou, tak už je vytočenej docela do obrátek (pes je rozumnej a už to pak moc nehrotí :-D )

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:37
Reakce na Kokoska:

je to fáze tady toho :-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:44
Reakce na Potrefenáhusa:

je to fáze tady toho :-D

sakra radši bych se valila zamknout do koupelny

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:54
Reakce na Potrefenáhusa:

Pustili se do sebe někdy fakt tvrdě nebo to Rufik  vždycky rozumně utne? On i hodnej pejsek má určité svoje hranice a jen jedny nervy 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 05. února 2017 15:59
Reakce na Kokoska:

nepustili, Goliáš je gaučák, nezná to pořádně, já myslim, že ani neví, že má na to udělat ze psa sekanou. A pes je rozumnej, dokud je to hra, tak má převahu a je schopnej to dost rázně utnout a když to vypadá, že je Goliáš fakt už nas*anej moc, tak se mu radši vyhne. Ale vycházej spolu dobře, šikanovanej je spíš Goliáš, ale on je zvyklej :-D

Online 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 05. února 2017 17:00
Reakce na Potrefenáhusa:

Krm toho Goliáše, je kost a kůže...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. února 2017 18:02
Reakce na Potrefenáhusa:

  

to máš za to, že sis stěžovala, že hledáš k pletení ještě nějakou další činnost