OMG, to je ale puclíček roztomilej! Tahle rasa ty kukuče umí dokonale.
Chlpáči a iné
Ňu ňuňu ![]()
Držíme všechny palce a tlapky!!!
Bože, to je nádherný miminko![]()
je to kluk a aligator teda poradny
A jak mu říkáte? Kluku? ![]()
Volali z veteriny, operace proběhla jak měla, podle sona a rtg plíce i vnitřnosti bez nálezu. Zákrok byl velký, hojení bude náročné a bolestivé hlavně první dny. Na klinice bude do večera. Snad se nic nezkomplikuje.
![]()
![]()
ať vám přináší spoustu radosti!
to zvládne!
S mohutným přílivem pozitivní energie z tohoto fóra to určitě zvládne!!!!
Moc držím palce
držím pěsti, ať to všechno zvládne...
no ale to je mazlík ... ![]()
oficialne se jmenuje Gringo, nic genialniho jsme nevymysleli, tak mu rikame Griny
Venku se válí mlha, tak se válíme taky.
Jak tady na té fotce Netopýrce kouká jen ta hlava, tak mi trochu připomněla i toho roztomilýho Mogwaie z Gremlinů
.
Jinak Mišutce dneska taky moc držím palce, ať jí dobře dopadne.
Jája moc děkuje :)
Chuděrka, snad jí dajî něco proti bolesti, kočičce statečné.
Držím Mišutce palce, at se dobře hojí a rehabilituje ![]()
Haha Gringo je dobrý náhodou ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


