Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 07. února 2017 10:59
Reakce na baltik:

OMG, to je ale puclíček roztomilej! Tahle rasa ty kukuče umí dokonale.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 07. února 2017 11:24
Reakce na baltik:

Ňu ňuňu 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 07. února 2017 12:07
Reakce na Sweet Potato:

Držíme všechny palce a tlapky!!!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 07. února 2017 12:37
Reakce na baltik:

Bože, to je nádherný miminko

Online baltik
Avatar
4967 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:22
Reakce na Berta:

je to kluk a aligator teda poradny

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:29
Reakce na baltik:

A jak mu říkáte? Kluku? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:38

Volali z veteriny, operace proběhla jak měla, podle sona a rtg plíce i vnitřnosti bez nálezu. Zákrok byl velký, hojení bude náročné a bolestivé hlavně první dny. Na klinice bude do večera. Snad se nic nezkomplikuje.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:40
Reakce na baltik:

ať vám přináší spoustu radosti!

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:45
Reakce na Sweet Potato:

to zvládne! 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. února 2017 13:58
Reakce na Sweet Potato:

S mohutným přílivem pozitivní energie z tohoto fóra to určitě zvládne!!!!

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 07. února 2017 14:05
Reakce na Sweet Potato:

Moc držím palce

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 07. února 2017 14:21
Reakce na Sweet Potato:

držím pěsti, ať to všechno zvládne...

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 07. února 2017 14:21
Reakce na baltik:

no ale to je mazlík ... 

Online baltik
Avatar
4967 příspěvků moje polička 07. února 2017 14:39
Reakce na Berta:

oficialne se jmenuje Gringo, nic genialniho jsme nevymysleli, tak mu rikame Griny

Online viktorka_od splavu
Avatar
49199 příspěvků moje polička 07. února 2017 14:41
Reakce na Sweet Potato:

pruhovani bratri pozdravuji mysutku:*

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. února 2017 15:53
Reakce na Sweet Potato:

 Venku se válí mlha, tak se válíme taky.

Jak tady na té fotce Netopýrce kouká jen ta hlava, tak mi trochu připomněla i toho roztomilýho Mogwaie z Gremlinů.

Jinak Mišutce dneska taky moc držím palce, ať jí dobře dopadne.

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 07. února 2017 17:01
Reakce na Kiore:

Jája moc děkuje :)

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 07. února 2017 18:41
Reakce na Sweet Potato:

Chuděrka, snad jí dajî něco proti bolesti, kočičce statečné. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 19:07
Reakce na Sweet Potato:

Držím Mišutce palce, at se dobře hojí a rehabilituje 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 19:08
Reakce na baltik:

Haha Gringo je dobrý náhodou