Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 08. února 2017 11:56
Reakce na Sweet Potato:

bobátko malé, tak snad je jí dneska už líp...

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 08. února 2017 11:56
Reakce na Potrefenáhusa:

lol - ten goliáš... on je prostě rozkošný za každé situace 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. února 2017 12:27
Reakce na nolita:

amy taky 

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 08. února 2017 12:29
Reakce na Sweet Potato:

Jste obě moc statečné. Pořád držím palce a Mišutce posílám pohlazení.

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 08. února 2017 12:33
Reakce na dzizisketa:

Držím palce i vám. Kdy na tu operaci Bonnie půjde?

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 08. února 2017 13:14
Reakce na Jiná Realita:

jj amy taky

a vlastně tak nějak celé to osazenstvo tady... ale některá ta zvířatka jsou prostě úžasně fotogenická ...

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 08. února 2017 13:36
Reakce na paktofonika:

Já z ní nemůžu!

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 08. února 2017 21:02
Reakce na Sweet Potato:

dzizisketa drzim marodom palce,nech su co najskor fit

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 08. února 2017 21:03
Reakce na Potrefenáhusa:

paktofonika Golias a Amy su uzasne fotogenicke tvory.Amy na poslednej fotke vyzera,ako ked sa zakryje clovek 

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 08. února 2017 21:08

Mišutka všechny pozdravuje, oproti prognóze vypadá lépe, než po minulé operaci. Snad to tu nezakřiknu. Přede a tulí se, teď si dala trošku mléka. Zítra jí vyndají kanylu z packy, tak se jí zas trošičku uleví. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. února 2017 21:36

Amy je super. Ja z nej tiez nemozem. Tie jej pozy a ksichty co struha. Doma je fakt sranda. Pozdravujeme marodov drzime palce a labky a prajeme skore uzdravenie.  A samozrejme ze vsetci chlpaci su super. A pozdravujem aj novy prirastok  s krasnymi kukadlami.

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 08. února 2017 23:30
Reakce na paktofonika:

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 09. února 2017 00:23
Reakce na Sweet Potato:

No vida, zviřátko jedno statečné. Tak snad to nebude tak zlé, jak to vypadalo. Je houževnatá. Držíme palce i nadále. 

Offline MP Marge
Avatar
6825 příspěvků moje polička 09. února 2017 05:10

Docitam po delsi dobe, puvodne jsem si sem prisla zlepsit naladu po namahavem dni v praci, ale nestacim se divit; Bonnie, Misutka, o Otickovi ani nemluve... Opravdu moc drzim vsem palce; marudkum, at se co nejdriv uzdravi,  a Barbuse, at to zvlada. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 09. února 2017 06:58
Reakce na Sweet Potato:

Snad uz bude Mišutce lip, dobra zprava,ze to slo vyndat a nikam se to snad nerozlezlo, ty nádory jsou fakt svině!!!je to statečně kočička!

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:07
Reakce na Potrefenáhusa:

"Ale Rufík byl naprostá srdcovka od prvního pohledu na fotku na peswebu, naskákaly mi červený fleky v obličeji a byl konec :-D"

Krásný!

Rovnou jsi pro něj jela? Jako jen na základě fotky?

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:08
Reakce na Sweet Potato:

Chuďátko malý v tý punčoše... Ale aspoň je všechno hnusný pryč!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:11
Reakce na Sweet Potato:

Dal drzim misutce palce, je fakt statecna a bojuje 

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:29
Reakce na barbucha:

Kéž by. To bohužel nikdy není jisté. Ale teď se radujeme a nemyslíme na to.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 09. února 2017 09:29
Reakce na barbucha:

On tam mel inzeráty dva,z původního útulku a z novyho miniutulku,kam se čerstvě přestěhoval, protoze mu v kotci byla zima.jenze kdyz jsem otevřela fb miniútulku,zjistila jsem,ze je o nej strašná rvačka, 1500 nebo kolik sdílení a všichni vykrikujou,ze ho strasne chtej (ocicko asi dojimalo).tak jsem napsala e-mail,ze bysme si radi taky stoupli do fronty a popsala naši situaci. Pak jsem se na nej jela podívat osobně ,pak se přijel podívat on k nam (vytáhli jsme náš nejtěžší oranžový kalibr :-)) a az další den jsme si pro nej jeli.fakt hotovy výběrový řízení, ale myslim,ze ti největší fb kriklouni proste odpadli,kdyz vyvstala reálná šance,ze by čokl bejt jejich.