Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 19:09

Trochu přemejšlím nad tím, CO to tam ti bří kočičí dělaj?!

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 07. února 2017 19:23

Sweet Potato dúfam, už to bude iba lepšie. 

Zdravime Misutku.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:21

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:22
Reakce na Potrefenáhusa:

A pak vlk udělal CHRAMST a tu Karkulku sežral!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:27
Reakce na Kokoska:

Karkulku ne, kdo by ho pak drbal pod bradou? 

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:32

Bonnie dostane do nozicky dva sroubky a mezi ne specialni vlakno z  Britanie, ktere ji nahradi chybejici vaz tak, aby spravne zatezovala klouby a chrupavky a nedochazelo tak k artroznim zmenam. Ona si teda nestezuje, ale samo se to bohuzel do stavu prijatelneho na behani s kamarady a  behani vubec nespravi.

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:35

Mišutka zdraví všechny bratry i sestry v triku. Všem děkuje za podporu.

Je napumpovaná analgetiky, pan doktor strašil, že bude zhulená, ale je dost čilá. Udělali jsme jí zase sanatorium v koupelně, strašně se snaží utéct.  Chvíli se i mazlila, ale když jsme jí nasadili kornout, ztratila náladu úplně. Ráno jdeme na kontrolu a daleí injekci proti bolesti.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:37
Reakce na Sweet Potato:

malinká! ať je líp!

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:41
Reakce na Sweet Potato:

Chudinka malá. Myslím na ni. 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:44
Reakce na dzizisketa:

Hlavně, aby to pomohlo a byla brzy vpořádku. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Hahahah to je boží momentka 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:47
Reakce na Sweet Potato:

Ježíš, Mišutka malá..

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 07. února 2017 20:48
Reakce na Sweet Potato:

Já tady zas nebyla, ale palce držím! Ať se vše hojí jak nejlépe to jde.

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:01
Reakce na dzizisketa:

Chudák malá, dnes jsem na vás zrovna myslela, potkali jsme spoustu černých hladkosrstých fenek. A chápu to tedy dobře tak, že s těmi šrouby a vláknem to časem na to běháni bude?

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:04
Reakce na Sweet Potato:

Super že už to má za sebou. To zavření v koupelně, tričko a kornout ale budet asi muset žehlit hodně dlouho!
Přeju, ať je zotavování co nejrychlejší.

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:05
Reakce na dzizisketa:

To je ohromné, jaké jsou možnosti! Ať to klapne.

Torrah 

Vyndavali jí podkožní nádor, už druhý.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:09
Reakce na Sweet Potato:

ach, kornout, soucítím. snad ho nebude muset mít dlouho. košilku snášejí líp.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:12
Reakce na Sweet Potato:

malá 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:12
Reakce na Ounz:

no tamto teda fakt ne, chudínkové kastrovaní:-)) ale někdo tu psal že se mu domácí kočindy moc nemazlí, tak tihle teda jo, olizujou si hlavy pěkně:D 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:16

No naši se taky nemazlí..a teda máme všechny kastrovaný a nějakej občasnej sexuálně laděnej výlev (adresovanej mně) se vyskytne