Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:21
Reakce na Ounz:

oj, tak já se snad budu cítit méněcenná, když mě ještě žádnej kocour neobtěžoval:P byli teda vykastrovaní poměrně dost mladí. jediný čeho sem si všimla je že si občas čuchá jeden druhýmu k zadku jak psi, to jsem teda viděla prvně. ale víc už nic. když něžnosti tak vopravdu jen to čištění na místech kde si nedosáhnou - na hlavě a krku

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:30

No, dělá mi to jen jeden teda, a dostala sem ho jako maličký kotě, asi jsem holka jeho vkusu  no a když už jsme u těch detailů - k zadku si taky čuchaj 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:32
Reakce na Ounz:

to zní až trochu incestně:-))

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:33

Já za to nemůžu, že jsem taková kočka 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:37
Reakce na Ounz:

:-)))

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:51
Reakce na dzizisketa:

tak to je super, jaké jsou možnosti a také, že jí to můžete a chcete dopřát. Ať to vše dobře dopadne.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:52
Reakce na Sweet Potato:

Já se jí nedivím, taky bych z toho byla pěkně zpruzená. Tak snad se brzy zahojí.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:54
Reakce na dzizisketa:

velmi ma mrzi, kolko mate teraz s Bonnie trapenia. ono to, samozrejme, zamrzi vzdy, ale ked viem, kolko s nou sportujete a ako aktivne si Bonnie zije... skoda. drzim palce.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 07. února 2017 21:56
Reakce na Sweet Potato:

tebe aj Misutke posielame vela, vela sil! drzte sa, kocky 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 07. února 2017 22:00
Reakce na Bledule:

no ved to!!! akurat si hladam na cvicak nejaku vodeodolnu bundu  tuto jarnu sezonu to bude u mna must have.

a krasna profilova fotka! :-)

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 07. února 2017 22:24

Mišutka dobrá! Holka statečná :-)

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 07. února 2017 23:12
Reakce na Sweet Potato:

Hned bych ju pochovala, drobka malýho. Dneska teda asi nebude klidná noc. Tak ať se to od zítřka jen zlepšuje a míň bolí. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 08. února 2017 00:31

Goliasek byl dneska mimořádně fotogenickej...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. února 2017 05:00
Reakce na Potrefenáhusa:

 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 08. února 2017 09:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 08. února 2017 09:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Karkulka umí :)

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 08. února 2017 09:50
Reakce na Sweet Potato:

Chudák Mišutka, ani se jí nedivím, že je z toho všeho otrávená. Tak ať je brzo dobře!

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 08. února 2017 09:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 08. února 2017 09:52

Když von je tak strašně krásnej i s tim vystrčeným jazykem!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. února 2017 11:21