oj, tak já se snad budu cítit méněcenná, když mě ještě žádnej kocour neobtěžoval:P byli teda vykastrovaní poměrně dost mladí. jediný čeho sem si všimla je že si občas čuchá jeden druhýmu k zadku jak psi, to jsem teda viděla prvně. ale víc už nic. když něžnosti tak vopravdu jen to čištění na místech kde si nedosáhnou - na hlavě a krku
Chlpáči a iné
No, dělá mi to jen jeden teda, a dostala sem ho jako maličký kotě, asi jsem holka jeho vkusu
no a když už jsme u těch detailů - k zadku si taky čuchaj ![]()
to zní až trochu incestně:-))
Já za to nemůžu, že jsem taková kočka ![]()
:-)))
tak to je super, jaké jsou možnosti a také, že jí to můžete a chcete dopřát. Ať to vše dobře dopadne.
Já se jí nedivím, taky bych z toho byla pěkně zpruzená. Tak snad se brzy zahojí.
velmi ma mrzi, kolko mate teraz s Bonnie trapenia. ono to, samozrejme, zamrzi vzdy, ale ked viem, kolko s nou sportujete a ako aktivne si Bonnie zije... skoda. drzim palce.
tebe aj Misutke posielame vela, vela sil! drzte sa, kocky ![]()
no ved to!!! akurat si hladam na cvicak nejaku vodeodolnu bundu
tuto jarnu sezonu to bude u mna must have.
a krasna profilova fotka! :-)
Mišutka dobrá! Holka statečná :-)
Hned bych ju pochovala, drobka malýho. Dneska teda asi nebude klidná noc. Tak ať se to od zítřka jen zlepšuje a míň bolí.
Goliasek byl dneska mimořádně fotogenickej...

![]()
Karkulka umí :)
Chudák Mišutka, ani se jí nedivím, že je z toho všeho otrávená. Tak ať je brzo dobře!
![]()
Když von je tak strašně krásnej i s tim vystrčeným jazykem! ![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
