Tak na to bych neměla nervy, nešla bych do toho - čekat jestli budu mít štěstí, přetahovat se a přebíjet nabídky ostatních...
Určitě pár lidí odpadne, ale jak bych nebyla jedinej zájemce, tak nic. Kdyby mi nějakej padnul do oka a nakonec ho dostali jiní, to bych prostě nezvládla.
Už jsem se dívala tak různě, jaká je situace (jen teoreticky), a sice chápu že chtěj pečlivě vybírat, ale pro mě by to bylo asi moc náročný. Nemyslím třeba i návštěvu/kontrolu doma a případnej výslech
jen ten hrozící neúspěch
Prostě nejsem typ pro konkursy ![]()



