oprava fotek



ta přemotivovatelnost mi přijde jako velká výhoda, snad se vám to nadšení povede nasměrovat kýženým směrem :-D
Ale my teď na hajzlíka vymysleli dobrou lest, pomůže ho na chvíli uvázat kus stranou a jak pak skáče jako čamrda!!! :-D
Je to možné, i pěnkava by některá z nich mohla být, ty jsou takové nafouklé, načepýřené. Trochu nažloutlé to je, ta fotka je fakt mizerná.
Spokojení chlupatci :)
Bonie taky držím všechny palce, ať se dá do pořádku. Pro tak aktivního psa je tenhle stav určitě stresující.
Tak tady teď sedím nad ptákama. Mne je snadné chytit:-) Odhadneš velikost? Pěnkavy jsou větší a nemají to bříško/náprsenku takové žíhané. Ale to by mohlo zkreslovat to načepýření. Pro konopku mluví ten bílý proužek v té červené náprsence.
vypadá to tak, já jsem fakt spokojená
( i když teď z poslední hodiny cvičení jsem odešla naprosto frustrovaná, jak mám nemotivovatelnýho necvičitelnýho psa, kterej jediný, co umí, je označkovat ve cvičebně překážku
(stydíme se strašně)
No ale takhle to vůbec nemůžeš brát! Protože ti psi, kteří okamžitě, bez rozmyslu, neplní všechno, co po nich jejich pán chce, prostě mají VLASTNÍ rozum.
Naše foxteriérka Miluš si vždycky musela promyslet, jestli po ní nechceme nějaké nesmysly a pokud je schválila, pak taky poslechla. Byl to rovnoprávný člen s hlasovacím právem. Pravda, někdy to její rozmýšlení bylo trochu zdlouhavě nepraktické, ale jako finální povel zcela spolehlivě zafungovalo velmi výhrůžné "Ty jsi mi snad nerozuměla?!?!" To už ji bylo jasné, že tedy poslechnout už musí ![]()

Velikost neodhadnu, možná stejná nebo o malinko větší než sýkora koňadra. Stehlíci zu bývají často, samečka poznám určitě, ale samičky...


To zmenšení dělá ty fotky naprosto nečitelné a rozkliknout to bohužel nejde.
ale krásný je máte, k nám lítaj jenom dva páry sýkor, koňadry a modřinky. Asi máme ve vnitrobloku málo křoví.
Do minulé zimy tu nebyl ani brk, jen přelétávali. Buď je někdo přestal krmit nebo se rozmnožili tak, že jsme jim najednou dobří. Už za tuhle zimu sežrali snad 10 kg slunečnice a pár lojových kouliček, ale ty jim letos tolik nejedou, vloni mizely rychleji. A dřív mizí v zelené síťce než ve žluté, jsou to gurmáni ![]()
genialitu jim neupírám, jen je to fakt frustrující, když se na vás pes i po roce celkem intenzivní práce po povelu lehni kouká, jako kdyby to slyšel prvně v životě ... ![]()
A jako Rufíček je na tohle fakt expert, když nezajímá, tak nezajímá, on se na mě totiž pro jistotu ani nepodívá (cvičíme dost na gesta), aby náhodou neviděl něco, co má udělat...
já mám letos koule v zelený síťce skoro netknutý, o něco víc je zajímá krmítko. Ale jednu zimu byli schopni sežrat kouli během víkendu
Jako byste popisovala našeho rodinného čtyřnohého génia. Ještě když má člověk v ruce něco dobrého, to cvičí jak hodinky. Ale když vyhodnotí, že žádná odměna nebude, tak co by se snažil, ne?
Na takové pejsky se zásadně používá povel:
"Jestli chceš, tak si lehni" a všichni jsou spokojeni ![]()
buchtík
bože, přesně takového psa nutně potřebuju!
Mno, nechcete jít cvičit společně, že já bych vám jako podržela Rufíčka, společně bysme to kriticky zhodnotili a vybrali nějaký překážky k občurání, a vy byste zatím měla zlaťouška Cidouška... :-D
dzizisketa Díky za odpověď, chápu zcela a mám radost, že je tahle možnost a doufám, že Bonnie bude v létě na té nožce už čile běhat!
Já nevím, ale mám pocit, že všichni psi si chtějí dělat svoje věci a po svém, akorát že u některých se tam ještě sem tam podaří vetknout vlastní požadavky :-D.
Jinak u nás takhle fungovalo výhružné "to si děláš srandu?!" a na ridgebacka zase "ani na to nemysli", ale až u dospělýchpsů, puberťáci jsou rezistentní v podstatě vůči všemu.
jako myslíte, že bysme si to pak ještě rády vyměnily zpátky, jo :-D
zjistila jsem,ze je o nej strašná rvačka, 1500 nebo kolik sdílení a všichni vykrikujou,ze ho strasne chtej (ocicko asi dojimalo).tak jsem napsala e-mail,ze bysme si radi taky stoupli do fronty a popsala naši situaci.
Ronýsek je taky adoptovanej - našla jsem ho přes web Ridgeback v nouzi ; teda vlastně mamka mi ho našla a poslala mi link, protože se na mě už nemohla koukat, jak jsem po Sárinky (taky RR) odchodu v depresi...
Ronys byl odrostlý štěně a byla jsem si pro něj přímo u rodiny, kde už dál nemohl zůstat, protože jim propukla těžká alergie (pokožka, dýchání). Majitelé to tehdy moc obrečeli, posílala jsem jim pak nějakou dobu fotky a videa, i se ke mně na něj párkrát přijel bývalý páníček-nealergik podívat - ne na kontrolu, ale stýskalo se mu. Vždy slzel dojetím, jak ho Ronny vítal.
Až když jsem si ho odvážela, paní mi řekla, že bylo čtrnáct vážných zájemců. Mě si prý vybrali hned po našem prvním telefonátu. Nevím, čím to...
asi že jsem měla s RR zkušenost, byla jsem právě moc smutná a nebo že se mnou Ronny může být vlastně skoro pořád a nezůstávat sám doma... a nebo všechno dohromady.
Zachránili jsme se tehdy s Ronýskem navzájem a jsem šťastná, že ho mám! ![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.