Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 01:10
Reakce na Solathis:

kocour je megaskvělej!

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 12. února 2017 06:55
Reakce na Solathis:

Kiore  sympaťáci 

Potrefenáhusa ach jo, goliáš jako povaleč opět nemá chybu...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. února 2017 10:44

Vstávat!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. února 2017 13:12
Reakce na Potrefenáhusa:

celej já! (goliáš, myslím)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 14:10
Reakce na Potrefenáhusa:

rufík mi na té fotce připomíná nějakou pohádkovou nebo fantasy postavu, ale nemůžu přijít na to jakou 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 12. února 2017 15:46
Reakce na Potrefenáhusa:

Ten Rufíkův stín nad Goliášem! 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 12. února 2017 17:47
Reakce na Jiná Realita:

Nejspíš Hraničáře na koni nebo tak něco? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. února 2017 18:02
Reakce na Jiná Realita:

Tak buď batmana nebo totora!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:33
Reakce na Ounz:

nějaké vlčí lidi  ale hraničář by mohl být blízko. prostě člověka ve vlčí kožešině!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:34
Reakce na Potrefenáhusa:

batmana 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:40
Reakce na Jiná Realita:

Nějaký šaman v kožešině, ale odkud jenom?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:46
Reakce na Sweet Potato:

že to je takový hrozně známý dojem? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:51
Reakce na Jiná Realita:

Jo. A nebyla to kladná postava. Nějaký kouzelník, druid, šaman? Vždycky, když na tu fotku prvně kouknu, jako bych ho letmo zahlédla. A když se soustředím, zmizí.

Offline RoSa
Avatar
10101 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:51
Reakce na Jiná Realita:

komisař Rex

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 22:56
Reakce na Sweet Potato:

přesně tak! já se z toho picnu, už měsíc hledám jednu hru a teď budu hledat ještě vlčího šamana 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. února 2017 23:00
Reakce na Jiná Realita:

Asi to nebude úplně ono, ale namlouvám si, že ano, jinak bych neusnula:

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. února 2017 23:11
Reakce na Sweet Potato:

 jste fakt dobrá (a navíc čtete asterixe!), ale není to ještě ono, i když by určitě mohlo být. tohle musel být hraný film. protože ta kožešina....!

Offline ziginka
Avatar
726 příspěvků moje polička 12. února 2017 23:12
Reakce na Jiná Realita:

Taky mi to neco pripomina, nebyl to nejaky film o indianech?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. února 2017 00:32
Reakce na Jiná Realita:

tak už leda (u nás dnes v kurzu)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. února 2017 00:34

ještě mě napadl jeden film , ale nemůžu si vzpomenout na název, je to něco ve stylu Beasts of the southern wild, které se mi do toho názvem hrozně plete, ale je to animovaný a v názvu je myslim Creatures.