Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 14. února 2017 15:20
Reakce na Jehelníček:

Taky nemáte ráda náprstek?

Naše holky se chystají k probírce svetrů po zimě, mám vám je schovat? Svetry teda 

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 14. února 2017 16:34
Reakce na Kokoska:

Ano prosím, schovejte

Neumím to s ním, jedinej výsledek, když si ho nasadím je, že ten prst s ním přestanu používat

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 14. února 2017 16:36
Reakce na Jehelníček:

Přesně, prostředníček trčící nahoru a postrkování jehly prsteníkem, to byl výsledek. Babička se mi vždycky smála, že jsem šikovná "jak mladej vlk".

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:01
Reakce na Kokoska:

To je hezký, to jsem ještě neslyšela :-)

A když jsme v chlupáčích, a vy o vlku, zrovna zkoumám, čí stopy jsem dneska potkala v lese. Psa jsem vyloučila, protože jsem byla jedinej člověk, co tudy prošel a teda doufám, že takhle velkej pes by tam sám nepobíhal. Podle google asi liška?

A dočetla jsem se: Žádný odborník nerozliší podle jedné stopy vlka a psa. Hm, už možná vím, proč tam nikdo nechodí!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:06
Reakce na Jehelníček:

takhle to vypadá docela velký, myslím, že lišky jsou celkem malý 

třeba to byl rys :-D

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:21
Reakce na Jehelníček:

Liška má podle tvého obrázku stopu c,ne? To té fotce neodpovídá. Já bych to viděla na psa nebo vlka, jestli tam u vás jsou.

Rys by tam neměl drápy- aspoň myslím

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:25
Reakce na Jehelníček:

Vypadá to na toho vlka 

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:27
Reakce na Berta:

Žiš, to jsem tele!!  Jsem si samozřejmě nepřečetla závorky, a bylo mi pořád divný, proč má ta liška tu stopu tak velkou, chjo, to jsem se předvedla!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:31

Z dnesni vychazky: dukaz o pritomnosti bobru na Dyji

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:32
Reakce na Berta:

drápy by rys neměl, taky má asi ty tlapky víc kulatý 

ale přede (tuhle jsme to doma hledali)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:32
Reakce na moora:

u znojma je to strašně krásný, směrem k Vranovu!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:40
Reakce na Jehelníček:

Pravděpodobnější je přeci jen pes. A stopy ve sněhu se časem zvětšují, tak pokud tahle nebyla úplně čerstvá, třeba ani nebyl baskervillský.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. února 2017 17:53
Reakce na Jehelníček:

V klidu, mají to tam tak nešikovně napsané. Já si toho všimla až na podruhé.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. února 2017 18:13
Reakce na Jehelníček:

Ono hlavně záleží na tom, kde jste v tom lese byla. Pokud bych šla do lesa já u nás na chalupě, tak by to ten vlk klidně mohl být. Podle fotopastí už máme poblíž malou smečku .

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 14. února 2017 18:49
Reakce na Jehelníček:

Myslím, že to je stopa většího psa. Teď přes den taje a stopy se deformují. Podle stop nám po zahradě běhají megakočky :D

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 14. února 2017 19:02

Jojo, bude to pes. Jen mě zmátlo, že lidskou stopu široko daleko nevidět...

Ale že bylo dneska nádherně, že!

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 15. února 2017 08:54
Reakce na moora:

Bobria hrádza u nás. 

Ešte link na lepší pohľad. https://www.youtube.com/watch?v=o5_c8Lsiel0

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. února 2017 08:57
Reakce na Janulik03:

Hezký. Pracovitý jsou

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 15. února 2017 09:04
Reakce na moora:

Sused im hovorí, že svine usilovné.  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 15. února 2017 09:39