Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 15. února 2017 09:44
Reakce na Potrefenáhusa:

Jak si nahřívá bříško!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 15. února 2017 09:55
Reakce na Mohučanka:

jakmile začne topná sezona, tak je to jeho každoranní místo :-D Je dobrý, že tam je ten stůl, to topení je dost ouzký :-D

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 15. února 2017 10:19
Reakce na Potrefenáhusa:

Goliášek super, fotka Rufíka mi připomněla, že jsme bohužel minulý týden zjistili, že Cid ty ponožky krom nošení a olizování i žere :-/.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 15. února 2017 17:46

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. února 2017 17:53
Reakce na Sweet Potato:

Aaaa broucek. Teda beruška.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 15. února 2017 20:22
Reakce na Sweet Potato:

Jak to kočička snáší? Vypadá tak statečně. Moc jí držím palce, aby se ze všeho vylízala.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 15. února 2017 20:30
Reakce na Sweet Potato:

Chudinka kočičí rolka, na jak dlouho to má?

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 15. února 2017 20:44
Reakce na dynda:

Příští úterý jí vyndají stehy. Histologii zatím nevíme. Snad si ještě užije jarního sluníčka. Rána se hojí dobře, ani se nesnaží si ji lízat. Na noc nebo delší dobu o samotě dostává i kornout, ale už i ten snáší celkem stoicky. Pruban už má dost odrbaný, zezadu jí ho postupně zastřihujeme, on jí pořád sjízdí, když nemá ocásek, na kterém by držel, tak už jsme museli řešit jisté, ehm, nehody... Mohla by být bez něj, jen s kornoutem, ale já jsem klidnější, když je ta obrovská jizva zakrytá.

Jinak hodně spí, ale je strašně vděčná za lidskou společnost, to se tulí, mazlí, brebentí. Úplně nejšťastnější je, když si na mne může lehnout.

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 15. února 2017 23:30
Reakce na Sweet Potato:

Chuděrka malá, tak ještě další týden to musí vydržet. Ať to všechno dobře dopadne. Posíláme pohlazení. 

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 15. února 2017 23:33

U nás kontrola pračky

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. února 2017 04:43
Reakce na Sweet Potato:

broucek maly statecny  Suzettka taky brebenti, sedi u me na kline a povida a povida, to je jeji

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. února 2017 04:43
Reakce na Ginevra:

 jak kouka

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 16. února 2017 09:52
Reakce na Sweet Potato:

Přeju Mišutce, at ji ten tejden 'kočičí rolky' jak píše Kokoska , uteče..

je zajímavý, jak jsou některý kočky upovídaný, náš Matylka dokázal vyprodukovat minutovej monolog na daný téma,  to byla série různě zbarvenejch mňouknutí, fak jak kdyby mi něco vyprávěl, taky si stojím za tím, že minimálně jednou mě tím mňoukáním seřval na dvě doby :) a mámin Otík, z toho by to člověk musel páčit..ten se asi mňoukat nenaučil, protože když už něco, tak je to spíš štěkání..

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 16. února 2017 09:53
Reakce na Ginevra:

To je boží micinka, ty očička veliký 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 16. února 2017 11:03
Reakce na Sweet Potato:

takové malé dojemné ubožátko to je 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 16. února 2017 11:03
Reakce na Ginevra:

kontrola pračky skvělá 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 16. února 2017 12:22
Reakce na Ounz:

Z našich je nejukecanější Rozinka, ta si velmi často něco brblá pod fousy jak nabručená pavlačová bába. A když pozoruje práky, tak u toho kejhá. Ovšem nejlepší je kamarádčin kocour, když se dožaduje žrádla. Nevrle chodí po kuchyni, vráží do lidí, mrská ocasem a sakruje zcela jednoznačné "kurwa, kurwa!"

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 16. února 2017 14:46

Goliáš je taky ukecanej, on teda nevypráví nějaký dlouhý příběhy, ale komunikuje dost. Úplně nejlepší je takový tichý vrknutí, třeba když ho člověk probudí tím, že ho pohladí, nebo když k člověku skáče s úmyslem ducnout do něj hlavou. Taky vrká, když upaluje k misce :-D (A přede, když žere )

A pak teda taky odpovídá, když mu člověk něco řekne :-D

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 16. února 2017 14:54
Reakce na Sweet Potato:

Haha  to je dobrý, tak to my máme doma slušňáky, ty jen mňoukaj 'no - no!' 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 16. února 2017 14:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, přesně to 'vrknutí' - takový to 'vím o tobě, neboj, všechno je v pohodě' to podukujou taky! (Přiznávám se, jsem crazy cat lady, na to jejich mňoukání normálmě odpovídám)