Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 17. února 2017 19:49
Reakce na Berta:

Tak ono je to poslední oko nejen vidouci,ale samozrejme dáváme pozor velky

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. února 2017 19:59
Reakce na Potrefenáhusa:

Krásně pletete

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:04
Reakce na moora:

Je to náročný!

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:32
Reakce na Potrefenáhusa:

Já si od vás asi půjčím Rufíka, očividně stačí ho pozvat na klín a  norský? vzory jdou samy :-). Pěkné to máte!

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:35

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:46

A jedny kejty zezadu

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:53
Reakce na Berta:

Tiffka bola taky hryzac?Nasa Lily akurat tak zuzlala plysakov a maximalne im "amputovala" oci.

Zato jeden kamaratkin barzoj si pochutnava potajomky na kozenej sedacke a je taky dosledny,ze nikde nezostane ani omrvinka 

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 17. února 2017 20:59
Reakce na Potrefenáhusa:

A Golias nevie,ze ho budu boliet ocicka,ked pozera telku tak zblizka?

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 17. února 2017 21:08
Reakce na pecka:

Ano hryzač byla, trhač je doteď. Už jsem psala, že plyšová hračka má u nás velmi krátký život, řádově minuty.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. února 2017 21:15

pupík si na hromadu sněhu na dvoře poránu vytáhnul asi 15-20 cm tlustou velkou ledovou kru ze střechy a ohryzával ji 

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 17. února 2017 21:24
Reakce na Jiná Realita:

Chudacik maly,hladny,smadny...co mu ine zostava?,

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 17. února 2017 21:59
Reakce na Jiná Realita:

Ale tak zase nic neničí!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 18. února 2017 07:59
Reakce na Berta:

To je masivní macour, moc pěkný  

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 18. února 2017 10:43

Dýni jsem vzbudila a Éro si ustlal na Špičce. Její výraz mluví za vše

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 18. února 2017 11:16
Reakce na Berta:

To je zadeček!  Vypadá jak sloní hlava. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 18. února 2017 11:59
Reakce na Berta:

To je kočičí knírač!

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 14:36

Dnes máme návštěvu :-)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 14:37

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 14:38

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 14:40