Tak ono je to poslední oko nejen vidouci,ale samozrejme dáváme pozor velky
Chlpáči a iné
Krásně pletete
Já si od vás asi půjčím Rufíka, očividně stačí ho pozvat na klín a norský? vzory jdou samy :-). Pěkné to máte!

A jedny kejty zezadu
Tiffka bola taky hryzac?Nasa Lily akurat tak zuzlala plysakov a maximalne im "amputovala" oci.
Zato jeden kamaratkin barzoj si pochutnava potajomky na kozenej sedacke a je taky dosledny,ze nikde nezostane ani omrvinka ![]()
A Golias nevie,ze ho budu boliet ocicka,ked pozera telku tak zblizka?![]()
Ano hryzač byla, trhač je doteď. Už jsem psala, že plyšová hračka má u nás velmi krátký život, řádově minuty.
pupík si na hromadu sněhu na dvoře poránu vytáhnul asi 15-20 cm tlustou velkou ledovou kru ze střechy a ohryzával ji ![]()
Chudacik maly,hladny,smadny...co mu ine zostava?,![]()
Ale tak zase nic neničí!![]()
To je masivní macour, moc pěkný
Dýni jsem vzbudila a Éro si ustlal na Špičce. Její výraz mluví za vše![]()


To je zadeček!
Vypadá jak sloní hlava.

To je kočičí knírač!
Dnes máme návštěvu :-)



Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

