Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 18. února 2017 15:27
Reakce na Potrefenáhusa:

Fotky s televizí mě vždycky dostanou 

Někde jsem kdysi četla, nebo to někdo tvrdil... že pes ani kočka televizi "neviděj", že tam (ani už nevím proč) vůbec nerozeznají obraz. Tak asi to není pravda, jak vidim 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 18. února 2017 15:37
Reakce na Zina:

Ach, to poznám, náš je drobec, ale s obľubou vyskakuje na deti - nedochádza mu, že je rovnako vysoký. Večer po tme s ním chodím navoľno - trénujeme privolanie (v byte a na uzavretých plochách už ho máme zvládnuté, vonku pri podnetoch poslúchne tých 7 z 10tich).  Raz večer išiel domov otec s 2 deťmi - to jedno malo cca 2 roky. Psa som s úspechom odvolala, ale otecko si ho zavolal! k sebe pred tým, než som ho stihla chytiť. Samozrejme, skočil práve na toho 2ročného drobca a zhodil ho na zem. Dieťa sa preľaklo, otec to bral našťastie s humorom, ale mne nebolo všetko jedno...

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 18. února 2017 16:29
Reakce na wendulka:

Mohučanka díky za odpověď

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 18. února 2017 16:46
Reakce na Edge:

Ještě jedno upozornění. Stejně jako u lidí je dost možné, že až se kočička probere z anestezie bude se jí asi chtít na malou. Jenže jak už sice bude probrala, ale nebude moct ještě chodit, tak to prostě pustí, no. Proč to zmiňuji, na fenku mojí tety to přišlo během transportu autem z veteriny domů, takže to odneslo nejen její oblečení, ale i podlaha v autě a to nebyl nijak časově dlouhý. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. února 2017 18:47
Reakce na barbucha:

bylo by to fajn, kdyby nic neviděli...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. února 2017 18:48

caturday...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. února 2017 18:48

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:03
Reakce na Potrefenáhusa:

caturday, já se picnu 

Rufíček má novej svetr 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:06
Reakce na barbucha:

 nene , to má novou podložku do pelíšku! Ale moc pěkná dečka 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:07
Reakce na Berta:

Jo vlastně! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:10
Reakce na barbucha:

Berta 

Klackem!!!!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:13
Reakce na Potrefenáhusa:

Sobče sobecká.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:14
Reakce na Potrefenáhusa:

Caturday je dobrý!! A co je ta druhá série? Rufoday? 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:47
Reakce na barbucha:

To, ze psi ani kocky nevidej obraz v televizi, platilo pro analogove vysilani. Digitalni vysilani funguje nejak jinak a to pry dokazou rozlisit. Nekde jsem to cetla a ted doufam, ze si to pamatuju spravne a neplacam tady blbosti 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:55
Reakce na Potrefenáhusa:

tak když to pletete s ním, je logické, že se domnívá, že to pletete jemu, neasi! musíte s ním lépe komunikovat, je pak očividně zmaten 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 18. února 2017 19:59
Reakce na Friga:

Aha! Inu pokrok nezastavíš  

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. února 2017 20:29
Reakce na Potrefenáhusa:

Berta 

Klackem!!!!!!

Tssssss!  Vem si příklad z Ruficka, on ti tu deku , eeeeeeee svetr půjčí, až ti bude zima. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. února 2017 20:40
Reakce na Berta:

a jeste přispěje trochou svého vlasu 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 18. února 2017 21:03
Reakce na Potrefenáhusa:

To jako že ten svetr už je hotovej? 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 18. února 2017 21:07

Našemu psovi je TV ukradená, dokud se tam neobjeví zvířata. Nejradši má koně, to kouká a vrtí ocasem, občas i štěkne. Podezíráme ho, že si s těmi velkými psy chce povídat.