To je mně líto. Mišutce držím palce.
Maminčina kočka, maminka mého Bertíška, měla také hrčku na zádech. Takže jí to mamka nechala vyoperovat. Ale doktorka říkala, že je to nádor a vracet se to bude. Do 4 měsíců se jí udělaly další 3 kuličky a postupně se zvětšují. Je to kočka hodně plachá, ze všeho hned vystresovaná. A taky má už svůj věk- má 12 let. Rozhodly jsme se s mamkou, že ji už nebudeme trápit, necháme ji v klidu dožít. Nechat ji operovat co 1/4 roku nám nějak nedávalo konkrétně u ní smysl. Zatím je v pohodě, tak uvidíme, co bude. To prosím není vůbec na tvoji kočičku nebo nějaká kritika tvého postupu. To je prostě jen náš konkrétní případ, prostě jsem si jen chtěla ulevit.
