Já byla vždycky na teriéry. Moje holky na bully. No a s Dadoo jsem to převzala od nich celé.
Brácha má bulteriéra Káju, před ním měl Láďu. ten ale v pěti letech zemřel na akutní selhání ledvin.
Na ty bulíky jsem hlavně proto, protože jim tolik lidí nevěří, bojí se jich, pomlouvá je. Přitom to jsou tak zlatí psi! Jenom je dobře vychovat..
nekoukáte na ČT1 na Kočka není pes..? Ty první díly byly otřesný. Tak blbý lidi aby pohledal..Pořídí si psa a vůbec netuší, jak s ním zacházet.
Na majite toho chudáčka v kotci bych už, s mým vrozeným jemnocitem, dávno vlétla.
Pár fotek z mé romantické noci s Láďou..





