Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. února 2017 16:42
Reakce na Zina:

bych řekla že to platí opravdu hlavně pro koťata, sice tak uplně čistě jen domácí kočku jsem nikdy neměla, ale i když přes zimu kocuři skoro ven nechodí, nijak zvlášť už se do hraní nehrnou. jako malí to by teda bývali strávili hraním půl dne a když neměli vyžití udělali nějakou neplechu. ale myslím že s tím snad normální člověk musí počítat, že to zviřátko dokud je malý musí se mu aspoň trochu věnovat... od toho cca roku kočky už radši chrní nebo se různě povalujou, když už tak se chvíli honí po schodech a šlus. na 15 minut lítání by se mi fakt vyprdli:-) teď na ně trochu jde jaro asi, tak víc blbnou ale už zas co zmiznul sníh taky jdou na zahradu a chvíli tam číhají u myší díry atak

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:25
Reakce na palahniukowa:

Propalin sirup nepomohol?

Jako 100% to neni, ale vyrazne se to zlepsilo, to jo

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:36

Trochu tady budu tapetovat 

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:46
Reakce na Friga:

Já mám všechny hrubosrstý hrozně ráda. Vždycky vypadají děsně rošťácky 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:04
Reakce na Friga:

Ten zasněženej čumák !

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:04

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:11
Reakce na Potrefenáhusa:

Exorcistu na něj! 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:55
Reakce na Potrefenáhusa:

Dávej mu toho hulení trochu míň!

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 23. února 2017 21:56
Reakce na Dadoo:

Friga je rostak 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 23. února 2017 21:59
Reakce na Berta:

Na ni se vzdycky snih hrozne lepi. Zrovna vcera (ze kdy je ta fotka) padaly male ostre vlocky a foukal ledovy vitr, skoro nic jsem nevidela, slzely mi oci a mlzily se bryle, ale zasnezenou Frigu jsem proste musela vyfotit 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 24. února 2017 09:04

Já vlastně nevím, proč pořizujeme psům pelechy. Sedím v podkrovní místnosti sotva 4x4 metry, krom stolu na počítač zabírají většinu místa právě ty dvě psí ležení (plus teda místní obří kytka), ale psi prostě budou ležet u mě pod nohama pod stolem. Když chci vyjet se židlí, tak je to dost náročná logistická operace :-).

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 24. února 2017 09:08

Dík za vysvětlení koček, tak nějak si to jejich chování pamatuju. Koťátka jsou jasný a zároveň asi teda neznám lepší podívanou než pohled na dvě hrající si koťata, ale zmátlo mě, že v tom pořadu se mluvilo o hraní s dospělými kočkami, v jednom případě o to ani ta kočka nestála.

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 24. února 2017 12:38

Znáte Život bulíka?? Docela jsem se zasmála. 14. únor je dobrý. 

Ještě je  Deník nepochopeného bulíka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:00
Reakce na Dadoo:

ten je krásnej, přečtu jindy, teď nemám čas.

Ale bulík je fakt super pes, mám teda pocit, že ke mně by se nehodil a s těma malejma vometákama jsem nějak spřízněnejší, ale sympatický jsou mi moc a všichni, co jsem kdy potkala, byli skvělý.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:15
Reakce na Dadoo:

Ten nepochopenej je boží 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:34
Reakce na barbucha:

ringledingledong 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:44
Reakce na nellielovett:

14. září, čilička...  a vůbec celý je to zábavný. Na Žižkově tutanchámovali Gottwalda... 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. února 2017 16:03
Reakce na Dadoo:

fantastické, v kancelárii plačem od smiechu

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 24. února 2017 16:35
Reakce na barbucha:

Pokaždý si říkám, co jako dělá 

...párkrát jsem oběhl obvod piškotodárcovy postele. 

To musíš! 
To je kvůli geopatogentním zónám!! …to nepochopíš! To je jenom mezi námi psama.   

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. února 2017 18:03

Nemám čas ani čítať. Ale zdravim všetkých chlpáčov.