Zarinya To chápu, to že je to náročný i to, že se to dá dělat spíš v nějakém krátkodobějším horizontu.
Co Vám dnes udělalo radost.?.
Dneska nedelam skoro nic. Ctu si a tak. Je to super.
Fungujici lednice a pracka.![]()


Zarinya no ale! A lednice i s obsahem. ![]()
continuity a jak esteticky uspořádaný obsah...
Maureen no, kdyz už to zminujes, v horní polici tomu něco málo do dokonalé symetrie chybí. ![]()
continuity mozno uz je vypitô ![]()
continuity to je pravda.Ja uz ani nevedela,ze jsem ten "zelenej"koupila.![]()
Mrakoplas kdepak,to se chladi az dorazi muz.![]()
Zarinya ooo spravny obsah chladničky ![]()
A páči sa mi obklad pri práčke.
A v mrazaku mam jednoho pidinanuka.![]()
![]()
Janulik03 dekuji.Tak je cela koupelna.:-)
Zarinya vitezstvi!
Kokoska jeste uplne ne zitra namontuji sprchu.Tady to jede na etapy
a ve stredu dojde opravit ten nesmysl v koupelne....a udelat mi policky ktery jsem dovymyslela...no furt neco.Ale bavi me to moc.
zrovna jsem si rikala,ze jsme se tu s muzem prohodili v pravy cas...on tu byl na tu hrubou stavbu a ted uz je to spis na me...doladovani.
Zarinya To je hezké! My už máme jednu obloženou a je moc tmavá a sambo to samozřejmě říkal, takže to budu pokud půjde všechno tak jak má, poslouchat dalších 20-30 let:-D.
Zarinya tak at to dobre pokracuje!
Karja a budes rikat, ze presne tak jsi to chtela, nebo uznas, ze je tmava? ![]()
A taky jsem unesena z kohoutku.![]()

Zarinya Ale to je tuze pěkné!
Edit: lednice.
Umyvadlo taky.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

