Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. července 2022 12:01

Zarinya To chápu, to že je to náročný i to, že se to dá dělat spíš v nějakém krátkodobějším horizontu. 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 17. července 2022 15:25

Dneska nedelam skoro nic. Ctu si a tak. Je to super. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 19:21

Fungujici lednice a pracka.

Online continuity
Avatar
42740 příspěvků moje polička 18. července 2022 19:32

Zarinya no ale! A lednice i s obsahem.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2022 19:34

continuity a jak esteticky uspořádaný obsah...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 19:44
Online continuity
Avatar
42740 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:07

Maureen no, kdyz už to zminujes, v horní polici tomu něco málo do dokonalé symetrie chybí.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:10

continuity mozno uz je vypitô

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:11

continuity to je pravda.Ja uz ani nevedela,ze jsem ten "zelenej"koupila.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:11

Mrakoplas kdepak,to se chladi az dorazi muz.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:12

Zarinya ooo spravny obsah chladničky

A páči sa mi obklad pri práčke.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 20:14

A v mrazaku mam jednoho pidinanuka.

Janulik03 dekuji.Tak je cela koupelna.:-)

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:05

Zarinya vitezstvi! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:10

Kokoska jeste uplne ne zitra namontuji sprchu.Tady to jede na etapy a ve stredu dojde opravit ten nesmysl v koupelne....a udelat mi policky ktery jsem dovymyslela...no furt neco.Ale bavi me to moc.

zrovna jsem si rikala,ze jsme se tu s muzem prohodili v pravy cas...on tu byl na tu hrubou stavbu a ted uz je to spis na me...doladovani.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:10

Zarinya To je hezké! My už máme jednu obloženou a je moc tmavá a sambo to samozřejmě říkal, takže to budu pokud půjde všechno tak jak má, poslouchat dalších 20-30 let:-D. 

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:12

Zarinya tak at to dobre pokracuje!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:12
Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:14

Karja a budes rikat, ze presne tak jsi to chtela, nebo uznas, ze je tmava?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:17

A taky jsem unesena z kohoutku.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:17

Zarinya Ale to je tuze pěkné! Edit: lednice.

Umyvadlo taky.