Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:21
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2022 21:37

Karja jestli je to ta "techničtější", tak to vydávej za záměr

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:37

Kokoska Samozřejmě, že to neuznam:-D:-D

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 18. července 2022 21:40

Evaeva Je no, jako to je geniální obklad, na kterém nebude vidět ani slapota v blátivé holine. Tak jsem to prezentovala. Ale jo tak asi Kokoska řeknu něco, jo měls pravdu,klidně by to ty dvě světlejší stěny sneslo, ale takhle je to taky moc pěkné a můžeš si i zablatit stěnu kdybys chtěl, vůbec to nepoznáme:D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2022 21:41

Karja tuhle funkci určitě oceníte a ty seš rozený diplomat.

Offline Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 18. července 2022 23:24
Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 19. července 2022 09:59

V březnu jsem po velkém úsilí dělala certifikované jazykové zkoušky a protože se vyhodnocení testů posílá do ciziny, tak přestože jsem po měsíci měla dostat výsledek, tak se zjistilo, že se testy ztratily... Číňani je zřejmě v těch kovidových uzávěrách někam zašantročili... a dnes jsem dostala rovnou výsledek, že jsem zkoušku udělala, byl to docela šok, protože mě nikdo neinformoval, že se testy našly! Tak se pro mě dnes udál takový malý velký čínský zázrak...

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 19. července 2022 10:27

Victoria Gratuluju!

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 19. července 2022 10:28

Victoria ó, gratuluju! 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 19. července 2022 10:44

Victoria Gratuluju!

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 19. července 2022 10:48

Zarinya Ta baterie v koupelne je super, uz jsem na ni nekde koukala a libi se mi moc!!! Mas to hezke, mozna bys mohla usporadat Parfukolaudaci!

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:18

Victoria Gratuluji! Jak dlouho se ji učíš?

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:21

Victoria To je alespoň překvapení. Gratuluju.

Zarinya Budete to mít celé moc pěkné. A je fajn, že si to člověk může doladit podle sebe.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:51

Garfie jo zahradu mame velikou mohly bysme tancit mezi olivovnikama.

Renusatko dekuji.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 19. července 2022 15:51

Sweet Potato Pinot Noir Garfie Renusatko Moc díky:-)

notna Učím se sedm, možná už osm let. Ty certifikované zkoušky jsou HSK, jsem na úrovni HSK 4 (cca 1200 znaků), nejvyšší stupeň je 6 (cca 5000 znaků). Jde to těžce a pomalu... Cítím, že jsem teď na takovém rozcestí, potřebovala bych to nějak víc "nakopnout" a jazyk rozvinout, ideální by bylo někde strávit delší čas, ale to si nedokáži moc představit.  

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 19. července 2022 15:52

Zarinya Tak jsem si dohledala, co se chválí a je to opravdu pěkné:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 15:56

Victoria dekuji.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:04

Dnes mi udelalo nejvetsi radost,ze ve ctvrtek prijede muz.Uz je na ceste do Italie.

A v Recku je tak bajecnej zivot,ty lidi ten servis,proste bozi.Ale je mi jasny,ze s nemeckym kontem je to jednodusi.

Ale strasne ocenuju,ze tady neexistuje aby si clovek sam tankoval auto.

Takze jsem u stojanu zastavila vystoupila,rekla,ze plnou a komplet umyt auto a sla si dat kafe a auto bylo picobello a za pakatel.

Online 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:36

Victoria tyjo jsi husta! Gratuluju

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:46
Reakce na Zarinya:

Fungujici lednice a pracka.

​Hlavně ta fungující lednice

A úplně mi boříš bábovičky - jak jsem tak zahlídla, snad se nepletu, to máte docela rychle hotový, teda na Řecko/Balkán Já bych byla čekala hrozný obstrukce a termíny... vzhledem k jejich (notoricky známýmu resp. popisovanýmu)  přístupu k životu a vida, spletla jsem se!

Což je jen dobře.

Nakonec to vypadá, že nejhorší přístup ke všemu mají český řemeslníci

(i když já mám dneska taky radost, protože přisvištěl člověk, kterej mi tu kuchyň udělá komplet a v dohledný době, doufejme, čímž můžu Ikeu resp. její smluvní partnery poslat do háje)