Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:56

barbucha no,hele zatim mi pije krev jen ten kretenskej instalater,jinak si stezovat nemuzu.A nevim kde se vzala ta povera .kam se hrabou nemci za servisem tady.

A jo zaclo se to delat v pulce kvetna docela sibenicni cas.

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. července 2022 18:05

Zarinya 

Dyk píšu že je to prostě ten všeobecně popisovanej přístup jakože na všechno dost času... nevim jestli pověra, to posoudí spíš insider Nevim kolik těch prací jste potřebovali/dělali, vono zas od půlky května to jsou už dva měsíce, že jo. Ale to je fuk, hlavně že jste se dočkali! Tady u nás mi to kolikrát připadá jak bezvýchodná situace, slabší povaha by až plakala

No jen budujte, my beztak budem brzo potřebovat rozšířit pole působnosti pro výjezdní zasedání

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 19. července 2022 18:14

barbucha hele, tak pak dej vedet, jak jsi dopadla a případne bych poprosila i o doporučení, kuchyně se už pomalu rozpadá a potomci už též pomalu dostávají rozum, očekávám časy, kdy nebudou nůžkami dělat díry do skříněk , takže akce nová kuchyň bude, bude! A chtela bych někoho, kdo přijde, zaměří si, já mu nadiktuju, co a jak chci a on to zrealizuje. Ne ze budu s někým řešit vodu, s jiným elektřinu, s dalším skříňky, to ať si vyresej oni sami. Pochopila jsem, ze to mas nějak stejně, ne?

Offline letfenixa
Avatar
10844 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:07

Zarinya veľmi pekne to máte!

Aj u Janulik03 je vždy krásne. 

Potom sa rozhliadnem u nás,  a radšej si idem čítať

Victoria gratulujem

Online 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:10

Victoria Jsi dobrá, gratuluju :-).

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:13

Victoria no påni, si dobrá. gratulujem a obdivujem ťa.

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 19. července 2022 20:01

Dnes mi urobila radosť návšteva Gruzínskej reštaurácie. Netušila som, že je to tak chutná kuchyňa, navyše v úžasnom prostredí medzi stromami v lese, milá obsluha, bola som tam prvý krát, ale nie posledný....odporúčam keď chce niekto zmeniť obed či večeru na zážitok,  v Bratislave, reštaurácia BATONI

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 19. července 2022 20:02

Victoria teda to tě obdivuju

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 19. července 2022 20:09

Dočítám to tady a normálně mi ve světle světových i domácích událostí udělalo radost všechno, co vám udělalo radost, to je tak hezký vlákno  a Stěžovací je v závěsu, člověk získá aspoň nadhled, co by se ještě mohlo...

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 19. července 2022 20:22

Victoria to je paráda

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:22

Victoria Jsi fakt dobrá! Když budeš mít čas a chuť, napíšeš něco víc? Jako jestli jsi jazykove nadaná, umíš i jiné jazyky, a jak moc jsi se tomu věnovala? Pro mě je to absolutně obdivuhodné, se takhle v dospělém věku naucit jazyk takhle od píky! A ještě takovejhle!!!

Offline Tabea
Avatar
8035 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:25

Victoria gratuluju!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:32

Karja děkuji že ses zeptala i za mě, já si netroufla

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:01

Victoria Jsi opravdu moc dobrá. Máš to jako koníček? Čínštinu se učí na doporučení psychologa kamarádky syn. On je vyjimecne inteligentní.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:19
Reakce na barbucha:

Zarinya 

Dyk píšu že je to prostě ten všeobecně popisovanej přístup jakože na všechno dost času... nevim jestli pověra, to posoudí spíš insider Nevim kolik těch prací jste potřebovali/dělali, vono zas od půlky května to jsou už dva měsíce, že jo. Ale to je fuk, hlavně že jste se dočkali! Tady u nás mi to kolikrát připadá jak bezvýchodná situace, slabší povaha by až plakala

No jen budujte, my beztak budem brzo potřebovat rozšířit pole působnosti pro výjezdní zasedání

​Byly tu v kvetnu jen obvodove zdi,myslim,ze to dopadlo moc dobre i kdyz bych to brala rychleji abych tu ted nemusela travit dovolenou s remeslnikama na dodelavky.:-)Ale myslim,ze to dopadlo hodne dobre a rychle kdyz uvazim,ze polovinu casu to muz organizoval telefonicky z nemecka.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:19

letfenixa dekuju.:-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:25

Zarinya všechno, co jsem tu z vašeho domu viděla, je krásné. Mám radost s tebou! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:32
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:41

Zarinya máte to krásný a věřím, že se už moc těšíš, až tam budeš žít. Lednice vypadá hodně dobře, můžu se zeptat na značku? Nějak tuším, že by nás ta naše po 24 letech zcela bezporuchovýho provozu mohla opustit, tak se raději už rozhlížím

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 19. července 2022 22:43

30 nejkrasnejsich knihoven sveta. Strahovská má číslo 25. 

https://twitter.com/AlexAndBooks_/status/1549052938168909826?t=94EoP0uN5d_hUplmtBpe7g&s=19