Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 23. července 2022 20:04

continuity tak jestli 22km, tak je vyhráno!Ta voda je úžasná.

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 23. července 2022 20:13

rozarka nesmí se mu rozjet ta infekce, pak to půjde určitě. 

Sranda je, že teď je spokojený i s chozením. Už plánuje přechod s dětmi. 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 23. července 2022 20:55

continuity A kde to jste? 

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 23. července 2022 21:49

Karja Harrachov

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 24. července 2022 07:00

continuity Krásné fotky, hned bych vyrazila.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 25. července 2022 15:22

Radost mam z uplne kraviny: Prestrikala jsem si medenym sprejem birkeny, tim padem jsem se rozhodla, ze daji jeste sezonu. Predtim byly antracitove a hodne okopane, mam je asi 5 let.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. července 2022 21:03

Letní kino, sice hovadina: Pánský klub, ale je tak nádherný a teplý večer.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 25. července 2022 21:07

Kan Ty jo, do letního kina hrozně chci jít. Ale letos u nás dávají takové blbosti, že nemá cenu placat hlídání. Už se po nás ptal i pan pořadatel, pracně jsme se se segrou vypracovaly do první řady místních divadelních predstaveni a teď naše VIP místa ztrácíme! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. července 2022 21:34

Karja u nás jediné použitelné filmy byly týden, co už máma hlídala, a teď, když jsme pryč

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 25. července 2022 21:51

Evaeva Jo, tak to já chodím všude se segrou, takže já jen vyvedu samba z večerní harmonie:-D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. července 2022 21:55
Online Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 26. července 2022 04:51

continuity "jen" 22? Tak to už je dost v pohodě, ne? Já ujít 22, tak se mi koleno akorát rozjede.

Luna To je super nápad! 

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 26. července 2022 07:44

Garfie

V neděli už jen 13.

Ale je už fakt v pohodě, celkem už prý může všechno, ale zatím třeba nebehá, říká, že si ty otřesy neumí moc představit. Nosí ale celkem dardy od fyzioterapeutky, treba na jedné noze vstát ze židle. Jedno koleno taky nemám v pořádku, tak na ty noze s tím mám co dělat i ja.

Online Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 26. července 2022 07:58

continuity mě těch 22 taky překvapilo, že jde ta rekonvalescence dobře

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 26. července 2022 08:29

Catherinne tak ona by šla dobře, nebýt té infekce, nakonec jsou to už čtyři měsíce. Asi to záleží i od kondice predtim, chodili jsme na těžko s batohem 30 km v podobném terénu. teď na sestup hůlky a batoh jsem nosila ja.

Je to relativní, ještě není na svým ani omylem, to potrvá tak ještě minimálně rok, s lyžemi určitě letos moc nepočítáme. myslím, že ani v původní práci by to ještě nešlo - on měl tak 20 tisíc kroku denně. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. července 2022 08:42

Karja Tady taky děsný kraviny, dnes něco o hasičích, to už bylo podle ukázky marný, hraje tam Krobot a zítra Střídavka, něco jako moje děti a tvoje děti mlátí naše dítě. Včera to byla strašná mindovina, ale pivo a dobrá společnost dělá hodně.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 26. července 2022 09:32

To je spousta krásných radostí- třeba o přechodu s kolenem - continuity moc držím palce i dál!! Ty přestříkaný birkeny od Luna jsou skvělý. A letní kino s pivem a přáteli, co zmiňovala Kan , to je sen!!! Já byla v letňáku jen jednou v životě, v Nitře v amfiteátru. Byla jsem čerstvě zamilovaná do svého muže, bylo horké září 2002 a dávali Amélii z Monmartru. 

Online Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 26. července 2022 09:45

marieu Fakt jenom jednou? Ty jo, já ani nevím, kdy jsem byla naposledy, ale dospívání mám s letňákem spojený! S partou z vesnice, kde jsme měli chalupu, jsme chodili na Bystřičku k přehradě, zpátky pěšky, protože už nejel autobus, bylo to 10 kiláků! :-) Taky to mám spojený s randěním, půjčováním bundy a sezením pod dekou s někým, kdo ti rozbuší srdce...to jsou hezký vzpomínky. 

Online Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 26. července 2022 10:15

marieu Garfie my jsme u letního kina bydleli. Takže jsme v něm byli furt nebo se koukali z okna. V nejhorším poslouchali z postele

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 26. července 2022 10:16

marieu My máme krásný letní kino, přímo na nádvoří hradu. Tak někdy až přijedete:-D