Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 27. července 2022 11:22

Garfie tak přeju, ať se nad tou fotkou společně dojímají ještě za padesát let :) Moc pěkná romantika.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. července 2022 11:27

Garfie to je krasny

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 27. července 2022 11:29

Garfie krásná fotka, krásnej příběh

a pro mě to má ještě bonus, že jsem taky jednou něco stihla, než to zmizí :))

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 11:45

OliveOyl Poděkuj mojí kamarádce, zrovna volala a zakecaly jsme se, tak to tady visí hodinu!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2022 12:51

Garfie já to sice nestihla, ale neteři i tak gratuluju. A začátek června je samozřejmě ten nejlepší termín

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 27. července 2022 13:01
Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 27. července 2022 13:13

Garfie neeee, já to nestihla, ale ten popis je hrozně krásný!!!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2022 13:22

Garfie Teda a já největší romantiku prošvihnu. Každopádně gratuluji Víc takových pozitivních zpráv je nám všem třeba. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. července 2022 13:30

Garfie Nestihla jsem, ale nevadí mi to, už z popisu to je romantika jak blázen. Já se teda ráda dojímám u všech snoubenců, kteří do toho jdou a plánují s nadšením.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 27. července 2022 18:08

Garfie Já myslím, že bys mohla fotku oříznout a nechat tady aspoň tu oblohu, ta je fakt bezkonkurenční... 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 28. července 2022 13:52

Jsem v úžasu... musí vát nějakej divnej vítr určitě Poslední dobou sbírám každej boží den komplimenty na účes, na (jakýkoliv) šaty a vůbec celkovej vzhled... od úplně cizích lidí, zastavujou mě na ulici... tak mě to fascinuje, že to muselo ven! Za celej život jsem tolik pochval neshrábla... Ten vítr asi oslepuje

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. července 2022 13:54

barbucha teta Katerina!  (Promin, neslo odolat)

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 29. července 2022 02:01

moora  Oni ji fixírujou!! 

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 29. července 2022 05:57

barbucha dej sem fotku, na chvili

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 29. července 2022 09:22

moora Garfie 

Vy hyeny!

stes 

Kdepak, vy máte určitě lepší oči než ty chudáci co potkávám!

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 29. července 2022 10:02

Mám strašnou radost z dcery. Psala jsem, že změnila práci. Lepší plat, jeho pravidelně zvedani ve smlouvě, nové super služební auto každého půl roku. Hlavně ji to ale  strasne změnilo život, konečně zadostiučinění a uznání za skvělou práci.

Po třech měsících ji tedy zvedli plat a já ji tvrdila, že ji určitě přidají víc, když vidí, jakým je pro ně přínosem.

Ona to rozhodně odmítala, že určitě ne, že to má smluvně dané a jinak to nebude.

Včera končila práci před dovolenou, zavolal si ji ředitel na kobereček a sdělil ji, že za brilantní práci od září pojede na procenta k platu navíc. Což jí udělá týdne až 100 £ +. Teď, po 5 měsících.. A za rok si o tom promluví znovu a zase to upraví.. Kromě toho pravidelného zvyšování.

Měla jsem pravdu!!

Ona je šťastná jako blecha, nejen z těch peněz, ale hlavne z toho uznání a respektu!

Ale je pro ně strašně cenná, tak si ji upevňují.

Mám takovou radost!! Že konečně dochází správného ocenění. A všem v minulé práci vytre zrak.

Omlouvám se, to není chlubeni, to je mateřská pýcha a radost ze spokojeného a ceneneho  dítěte.

Offline Miru
Avatar
16648 příspěvků moje polička 29. července 2022 10:04

Dadoo 

...tak to je krásné!.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 29. července 2022 10:53

Dadoo Gratulujem k šikovnej dcére, úplne ťa chápem. Ja teraz pociťujem podobné pocity pri synovi, ktorý konečne po rokoch našiel výbornú prácu s veľmi dobrým ohodnotením a má aj služobné auto, ktoré môže používať aj súkromne, tiež mám z toho obrovskú radosť.

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 29. července 2022 13:10

Miru dekuju Biely kvet dekuju a taky gratuluju k synovu úspěchu. Je to velká úleva, když jsou naše děti spokojené, že?

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 29. července 2022 14:31

Dadoo to je hezké, klidně se chlub, je čím! Dcera je šikovná. Bylo by drzé se ptát, v jakém oboru pracuje?