Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 26. července 2022 20:26
Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 26. července 2022 20:42

Luna ještě 10 let a bude to film pro pamětníky

letfenixa to bylo měsíc po těch povodních tady v Čechách, na začátku září jsem dodělávala zkoušku z latiny, co mi zbyla z prváku a pak jsem jela k babičce. Bylo teplo, že jsem se ještě opalovala v plavkách a pak jsem zjistila, že v amfiteátru premáva kino a dávají Amélii, dohromady to pro mě byl fakt zážitek.

Catherinne promiň, přehlídla jsem tvůj příspěvek- bydlení vedle letňáku zní dobře- rozhodně, když je člověk mládě. Asi stárnu, nebo jsem kolikrát fakt vysátá z práce, takže jsou večery, kdy mám opravdu ráda klid a chodím spát se slepicema. Téměř. Další věc je, že mám poslední dobou hodně lehké spaní. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 26. července 2022 21:36

marieu asi tak. Taky nevím, jestli by se mi to líbilo i dnes, ale tenkrát to bylo boží 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 26. července 2022 21:44

Catherinne umím si to představit 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 00:33

Moje neteř se zasnoubila.  Volala mi to hned zatepla, což mě moc potěšilo, máme hezký vztah. Já už to teda věděla (pan ženich požádal o ruku rodiče dva měsíce předem, aby neteř nevěděla a ségra mi to taky vyklopila prakticky hned jak se za ním zabouchly dveře ), pochopitelně jsem dělala, že nevím nic. Ale bylo to moc krásné a romantické, při setmění na vrcholu Řípu, poslala mi i fotku (byl tam s nimi brácha ženicha s přítelkyní), kdyby mi to nebylo blbý, tak vám ji sem dám, fakt kýč jak bič.

Hrozně jí to přeju, i jsem tady kdysi psala, jak dostala hnusně kopačky po dlouhém vztahu a totálně se sesypala. Její ex, který ji opustil, protože "nechce mít děti a nechce ji proto k sobě vázat", což neteř vzala jako výraz velké lásky a oběti z jeho strany, aniž tušila, že ji podvádí s vdanou kolegyní, teď čeká dítě. Tenhle nový borec je strašně fajn, pohodový, milý, očividně neteř zbožňuje a navíc je finančně dost za vodou, což je takový příjemný bonus. Mám fakt strašnou radost.

A dcera už skládá bílý řetěz z origami na výzdobu (nevěsta začíná úkolovat, ještě že jsme daleko! )

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. července 2022 08:27

Garfie mam rada happy endy!

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 27. července 2022 08:31

Garfie to je celé hezké. Ať jsou spolu šťastní až do smrti.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. července 2022 08:33

Garfie to je nadherny

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:22

Garfie to je krásné! Ted by to chtělo ještě naplánovat svatbu tak, abyste se mohli zúčastnit, že?

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:27

Dadoo No tak to je jasný, termín už plánuje podle nás. :-) Chtěla květen, ale to mají děti ve škole zkoušky, tak bude asi začátek července. 

A děkuju všem za sdílení radosti, snad se něco nepodělá! 

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:28

Garfie to je krasny pribeh, hodne stesti jim preju! A aspon ten retez uvidime, ze jo!

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:34

Kokoska Jasně že jo! Já bych tu nejraději frkla i tu fotku, třeba jen na chvilku, takovou mám radost!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2022 10:41

Garfie Frkniiiiii....na chvilku siiiiiiiim....je to krásný

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:44

Garfie frkni, honem! Hlidam mimino a to bude snad jeste chvilku spat, tak at to neprosvihnu!

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:47

Hele, tak čtvrt hodiny, je mi to fakt blbý, je to osobní a cizí...I když ona tak září, že by jí to možná ani nevadilo! :-) 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:48

Garfie 

Ježiš to je naprostá klasika!

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:55

barbucha No říkám, kýč jak bič, fakt! Ne jako u nás "hele, musíme se do týdne vzít, nemohla bys skáknout na radnici a domluvit to?" romantická žádost po telefonu!!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 27. července 2022 10:56
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2022 10:57

Garfie no ovšemnormálka jsem tady zaslzela....strašlivej kýč-ale to je tak hezký...děkujeme za sdílení

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 27. července 2022 11:05

Garfie no ale! A to slunce napichnuty na borovici