Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 13:17

Sweet Potato To je super zpráva a zní to jako hodně příjemné místo! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 13:20

Karja Nešťastnější by samozřejmě byli doma. Ale pořád to není rozumné.

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 13:47

Sweet Potato To je jasný. Snad je tahle zahrada aspoň trochu pohladí na duši. V podstatě pár metrů od toho jsem pracovala, naproti v té Jankovcově ulici, tam to byla taková fakt bezútěšná oblast, super že tam jsou taková příjemná místa. 

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 14:04

Sweet Potato to je hezke! Libi se mi, ze si tady hledaji neco pro radost a zabavu. Jasne, ze chteji domu, ale jsou spousty lidi, co jen narikaji a cekaji, tohle je aspon snaha neco delat, cokoli, i maleho, co se podoba normalnimu zivotu. 

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 16:55

Mně dnes udělalo radost, že jsem sama dojela autem do města a zpátky. Taková blbost a plánovala jsem to tejden a auto má automatickou převodovku. Ale pro mě to je fakt obrovská věc!

(Jenom jednou na mě troubil autobus, takže asi v poho, navíc tohle město je známý pěkně ostrejma řidičema)

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 18:16

Aranel Gratuluju a zavidim, ja se furt odhodlavam ridit, mam najeto asi sto kilometru, ale v zari zacinaji detem krouzky, tak uz mi fakt tece do bot.

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 19:00

Vari Ten automat fakt hodně pomůže, o rozjezdech na křižovatce ani nevím a kruháky jsou taky balada.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 20:29

Aranel gratulujem!!! to uzpojde rychlo a potom ta sloboda!!!

Vari drzim palce!!! a potvrdzujem, ze automat je super

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 20:37

Aranel slniecko Samozrejme mam automat, ridicak jsem teda udelala normalne na manual, ale znam svoje moznosti. :-D

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:08

Vari já automat miluju. Když musím jet s manuálem, občas zastavuju a už už mi to chcípá, protože zapomenu vyřadit, vždycky mi chvilku trvá se přešaltovat zpátky.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 00:52

Kokoska ja by som na manuale neusla ani meter . Ale ako vazne, uz si nepamatam co je spojka, plyn a brzda! .

Takze odsoferujem kdekolvek ale len na automate.

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 06:20

Mrakoplas je pravda, ze uz jsem s tim dost dlouho nejela, mela bych si to zas zkusit, at to uplne nezapomenu.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:30

Zapsala jsem se do kurzu Chorvatštiny. Až sem příště pojedeme, tak už asi bez táty, který chorvatsky umí. 

Štve mě, že mě to nenapadlo dřív.. Tak před pěti lety jsem si měla vzpomenout, kde já jsem teď mohla být!

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:32

Kokoska Ja mam paradoxne problem ridit tady mezi vesnicema na tech uzouckejch silnicich, furt mam tendence jezdit skarpou. V Praze mi to problem nedela, tam jsou pruhy jasne dany. :-D mam moc velky auto, tak jeste nemam odhad. 

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:35

Kokoska No právě, začne se to klepat, moje nervozita se zvyšuje...

Myslím 711990 jednou psala, že nejvíc člověku pomůže jezdit sám a řešit si všechno sám. Jako není vůbec špatný, že můžu jet těch pár kiláků po dálnici klidně 90 v pravým pruhu za návěsem s autama a nikdo vedle mě furt nenačuhuje do zrcátka a neříká: "No a teď bys mohla... teď by ses tam vešla... když si to rozjedeš... ne počkej, tak teď už ne... nejezdi tak za ním, nebudeš si to moct rozjet..."

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:36

Vari výcvik na úzkejch silnicích bez čáry s možností potkat traktor je cennej.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:44

Aranel vid!!!! 

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:12

Aranel Co si myslis, ze jsem potkala hned pri prvni jizde? Uzoucka zatacka do prudkyho kopce, do ktery neni videt, z obou stran baraky a najednou v protismeru autobus. Zpocena jsem byla az na ... vy vite cem. Dneska jdeme po dvou letech na veceri a ja mam nejvetsi nervy z toho, ze me sambo bude nutit to odridit. 

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:13

Vari Uffff, naštěstí ti autobusáci to mají většinou fakt hodně najetý.

A večeře, teda řízení poté, se neboj a nebo prostě jeďte taxíkem.

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:18

Aranel Ze jo, ja mu to taky rikam, at si muzem dat oba vino, kdyz uz mame po dvou letech hlidani! 

A drzte mi palce, ale mozna mozna jsem nasla chuvu pro obcasny pohlidani, v sousedstvi bydli holcina, co uci ve skolce, ma vystudovanej pedak. Tak se snad tech mejch rarachu nezalekne!