Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Lilly_Ku
Avatar
4509 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:25

Aranel jo, jezdit sama je na uceni nejlepsi. ja po spatnych zkusenostech uz nenechavam nikoho komentovat my rizeni, respektive necham komentovat, ale poustim jednim uchem tam a druhym ven. za volantem sedim ja, zodpovednost nesu ja, tecka.

jinak rizeni auta je super! ja si udelala rodicak az pred tremi lety a po pocatecni nervozite jsem se fajn vyjezdila :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 11:13

Lilly_Ku já moc neřídím a sama se bojím, jak nejsem vyježděná. Ale s mužem se mi jezdí skvěle, on mi poradí, když potřebuju, přitom žádné výčitky, kritika, ještě mně nakonec pochválí:) Ale když jede člověk sám, naučí se víc, to jo.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:10

Dnes je to 20let, co jsme se potkali s mužem jako dobrovolníci po povodních v Židovském muzeu v Praze. Jako by to bylo včera. Jsem vděčná a šťastná za každý jednotlivý den.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:10
Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:23

marieu to je hezký , přeju minimálně další poklidnou 20 

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:29

Vari takovou mrňavou uzkou silnicku mame k nam domu, sice jen asi kilak z hlavni, ale potkavat tam autobus nemam rada. 

Aranel ja nesnasim, kdyz ridim a muz si vezme na cestu na cteni nejaky casopisy a letaky, co doma nestihl precist (a nikdy podle toho stejne nic nenakoupi), a susti s tim a zaclani do pravyho zrcatka. A pak se probere a rekne Proc jedes tudy, pres XY by to bylo lepsi! Nejlip, kdyz hned na zacatku cesty usne

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:32

Když u nás řídím já, dopadá to tak, že muž si vezme na cestu dvě piva, děti bonbóny a celou cestu se výborně baví, ideálně k tomu řeší sexuální výchovu, vztahy s chlapci a drogovou prevenci.

V neděli mě to asi čeká....

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:32

marieu moc ti to preju! At je jeste hodne hodne stastnych dni!

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:39

Když u nás řídím já, tak se děti většinou ptají proč řídím já a na to odpovídám, protoze řídím výborně a vlastně celou cestu když sambo neco řekne k dopravni situaci, tak řeknu že řídím výborně a on přitaká, že jo, že řídím vyborne, mnohem líp než on. Taky bych se na to mohla vykašlat a to pivo si dávat já, že jo;-). 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:39

marieu To je moc hezké výročí, hodně dalších šťastných let a snad se vám podaří to nějak oslavit;-)

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:42

marieu to je krásné

Všechno hezké a dobré do dalších let. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:45
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:46

marieu krásné výročí!

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:48

Karja 

Když jsem naposledy řídila naše rodinné auto, Rosťa křičel "ty nesmíš řídit Seata, ty musíš řídit Felicii!"

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:52

dzizisketa syn jednou říkal "... Máma nebude řídit, ona to neumí. Teda umí, ale bojí se na dálnici." Asi abych se necítila blbě

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:09

Hřmí!!

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:31

moora Tady tak od šesti proběhlo bouřek už několik, a teď krásně leje.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:35

brrr tady prave zaclo! Hosana!

https://m.youtube.com/watch?v=T-sj3CQM7II

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 20:35

moora Užij si to!

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 22:16

 Opravář rozchodil pracku a KONEČNĚ zaprselo, hura, sláva!