Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline 999
Avatar
19719 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 13:37

Kokoska Ty to máš jak já, taky pořád pendluju. Teď jsem si teda odskočila do Slavonic na festival a to byly lázně :-).

Offline Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 14:32

Kokoska Já si myslím už dlouho, že ses fakt dobrá babička. Ale jako dobrá, asi tak na bodový stupnici od 0-10 asi tak 12.

Hrozně moc se tem dětem věnujes, třeba ti přijde že máš málo času, ale tak jako kvalitně prostě a máš pochopení pro ty jejich vekovy manýry, to rozhodně není u babiček standard! 

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 17:02

Karja tak treba to je tim, ze jsem s nima prave malo. Mit je castejc na delsi dobu, mozna bych je jednou zfackovala na jednu hromadu

Ale je to nekdy vo nervy, obcas se ty deti chovaj jak magori. Rikam Ted projedem 2 vesnice a sjedem na dalnici. "Jaaak dve vesniceee?" Nebo "Tady se to jmenuje U hrocha!" "Jaaak u hrochaaa?"

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 17:39

Kokoska ty někdy vozíš moje děti?

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 21:28
Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 01:52

Potešilo ma, že dnes - po desiatich dňoch covidu - konečne vládzem sedieť.

A blahorečím svoju pneumologičku, že ma ma zaradila kedysi na prednostný zoznam na očkovanie, lebo keď ma takto zložil "slabý" omikron, tak teda neviem, čo by spravili tie prvé varianty.

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 08:28

slniecko Preju ti, ať se co nejdříve plně uzdravíš.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 08:47

slniecko ať je každým dnem líp.

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 08:56

slniecko to te to teda semlelo pekne. Ted uz bude dobre, ale musis pomalu, dat tomu cas. Ja mela omikron skoro bez priznaku, ale divne a z niceho jsem byla unavena asi 14 dni, tak opatrne!

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 16:56

Makara Catherinne Kokoska vďaka!!!

Áno, taká čudná únava a totálna neschopnosť sa sústrediť. akože obložila som sa knižkami, žiadne brutálne intelektuálne výkony, proste niečo pohodové ľahké a na konci odstavca neviem, čím začínal . Takže pozerám debilné seriály na fb watch ani len netriedim, čo mi dáva, je to fuk....a hrám jednoduché hry na mobile...A zohriatie si už hotového obeda - v mikrovlnke poväčšinou - znamená hodinu si zdriemnuť .

Ale ide to pomaličky k lepšiemu.

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 17:05

slniecko To nesoustredeni taky. Sedela jsem u pocitace a hodinu davala dohromady tabulku, kterou delam pravidelne za 15 minut. Primo jsem citila, jak se mi v hlave vali mlha

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 17:44

slniecko Vydrž, šéf byl asi měsíc mimo. Byl unavený, ale hlavně si nic nepamatoval. Dokonce jsme přemýšleli, jak té ztráty paměti využijeme Nakonec to přešlo. Snad ti bude taky brzy líp.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 18:02
Reakce na Kokoska:

Primo jsem citila, jak se mi v hlave vali mlha

​to je presné !!!

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 18:02
Reakce na brrr:

 Dokonce jsme přemýšleli, jak té ztráty paměti využijeme

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 20:52

brrr 

Tvl s umytým nádobím? Kdyby v budoucnu vykopali náš byt, tak s umytým nádobím to rozhodně nebude!

Online JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 14:43

Že  jsem si zas po asi roce dala na hlavu červený šampon

Offline baltik
Avatar
4966 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 15:55

zajimava data - tak bacha na to umele obleceni...

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 12:50

"Moji" ukrajinští senioři mají daču! Když mi to Galina poprvé psala, nechápala jsem. Když upřesnila, že to tam mají tři stanice tramvají, nechápala jsem dvakrát. Pak mi to vysvětlili, dača to samozřejmě není, ale získali záhon v komunitiní zahradě Prazelenina. Sergej je strašně šťastný, věří, že do podzimu ještě stihne něco vypěstovat. https://prazelenina.cz/pages/about/

Je to tam hrozně příjemné. Maringotka s nářadím, maringotka s kavárnou, voda, posezení pod stromy, gril, pískoviště pro děti. Fakt krásné místo. Kdybyste do těch končin zabloudily (já tam v životě nebyla), zajděte třeba na pivo.