Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 22:21

Malenge ten déšť je úplně

Pračka samozřejmě taky! 

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 22:30

Odjizdela jsem z domova pred sedmou, vsude kolem cerny mraky a nic. Za Prahou par kapek, v cili pod Zeleznyma horama nic.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 22:54

Kokoska prijde, kamaradka z olomouce vzdycky sonduje, jak je v praze, za den max. dva to tam maj taky

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 09:54

Edit: špatné vlákno

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 10:55

Sweet Potato Catherinne Kokoska Karja continuity Lamicka Evaeva Děkuju, měla jsem potřebu si to někde zapsat, někde sdílet tu radost a vděčnost za to, co mám. Měli jsme úžasný a klidný večer se sklenkou vína na balkoně v dešti a když pominu epizodku zvracení v noci (malá vs rajská polévka), perfektní ráno v posteli s oběma, lechtáním, mazlením, blbinkama a smíchem...

Online Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 11:21

marieu to je tak krásný mmoc ti to přeju a dalších 20 podobných let k tomu. 

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:06

marieu možná si podobné chvíle zažívá každý,  ale jen ty umíš ty běžné denní radosti popsat tak,  že z nich úplně úplně sálá štěstí,  klid a pohoda.

Offline 999
Avatar
19718 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:42

marieu Krásný :-).

Offline 999
Avatar
19718 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:44

Vrátila jsem se z jógy a doma promočenej manžel s kytkou :-).

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:46

999 Teda, ten ťa musí milovať!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:47

999

Offline 999
Avatar
19718 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 12:58

Biely kvet Vždyť já jeho taky :-).

Offline tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 13:23

999 závidím kytku i ten déšť:) Kytice je fakt překrásná a manžel skvělej.

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 13:30

999 wow, to je kytice s velkym K! Nadherna!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 13:37

999 ta je nadherna

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 13:40

marieu  To je krásný!

999 A tohle taky!

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 13:40

999 Krásná květina! 

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 14:15

999 Wow! A s hortenzií uprostřed

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 14:22

999 kde vážou takovy krasny kytice?

Offline 999
Avatar
19718 příspěvků moje polička 20. srpna 2022 14:39

Kokoska Manžel mi chodí pro kytky většinou do Carmelity v Karmelitské, ale dnes měli zavřeno, tak je z květinářstvi U Červeného lva v Saské :-).