Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:32

Včera jsem potkala spolužáka ze základky, bydleli jsme ve stejné ulici a teď se vídáme jen jednou za uherský rok na srazech (a pořád z nich chodíme společně stejně jako jsme chodili v dětství). Udělalo mi to velkou radost a ještě větší to, že mě očividně taky rád potkal.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:43

Sweet Potato To je hezké!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 11:01

Garfie Snad to někdo hned neponičí.

Včera jsem někde viděla čerstvě položené stolpersteiny někde v Brně, zničené snad kyselinou. 

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 11:52

Sweet Potato Už jsou zase opravené.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 12:28

Lav To je dobrá zpráva, dík. Ať už se to neopakuje!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 21:43

Dnes jsem k 32 výročí svatby dostala jako večerní dárek masáž nohou, poté, co muž vymyslel ranní dárek běh Podgora/ Tučepi/ Makarská a zpět. Dost náročným kopcovitým, kamenitým terénem.

Ani vám nevím, co bylo lepší

(ta tečka v zatáčce jsem já )

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 22:26

Catherinne 

Koukám, že jezdíte kousek od nás (Igrane) jen my neběháme a už jsme zpátky doma... ale masáže tam "u nás" zřídili poslední dobou taky a nejsou věru špatný! Dobrej nápad k výročí

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 22:55

Catherinne ako tu tak o muzovi pises, je vidiet, ze mate aj po tych rokoch pekny vztah . Tak este aspon raz tolko spolocnych a spokojnych rokov zelam. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 23:28

barbucha do Igrane běháme taky

Mrakoplas děkuji moc

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 23:32

Catherinne 

A že neřekneš! Ale jsme se asi minuli, no.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 07:44

Catherinne Dodatečně gratuluju k výročí! Ať spolu doběhnete co nejdál!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:36

Sweet Potato díky

Offline JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:37

mně se hrozně líbí, jak nejen Catherine ale i ostatní hezky mluví o svých mužích. To jsem snad naživo ani v rodině nikdy neslyšela. Třeba vím že mamka ani táta by nic takového neřekli, i když se mají rádi, jsou rádi spolu. Spíš je to takové že proč by táta šel mamce naproti na nádraží, když dojde sama v pohodě a tak.  Já to tedy taky neumím, přiznávám

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:38

Lav byla jsem tam taky..!

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:44

Catherinne to je super! A gratuluju k vyroci... A vzdycky me zajima, jak to muz dela, ze te stiha fotit! To musi behat jeste rychleji a cihat na tebe..?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 09:03

Pavlena díky moc, tak zrovna tahle fotka (video) vzniklo tak, že cestou na Makarskou jsme běželi po cestě podél moře a viděli jsme nad sebou vysokou skálu, tak cestou zpět jsme běželi horní cestou, okolo skály a byla na ní tahle krásná vyhlídka.

Tak nápad na krásné video, takže JÁ! jsem běžela kus zpátky na tu cestu okolo moře a muž ten běh shora natočil. A běžela jsem to celkem třikrát, tam, zpátky a tam, kde jsme se pak zase seběhli, takže jsem to já, kdo má pak delší kilometráž v hodinkách

Miluju ty naše společné příBĚHY

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 09:06

JankaM tak je čas na to zapracovat, protože společně strávený čas je nejvíc

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 09:09

Catherinne máš môj veľký obdiv, žiješ svoj život naplno, s radosťou, endorfíny máš na rozdávanie. 

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 09:37

Pavlena Jé, tak to mě mrzí, že jsem tě neviděla, určitě ti to moc slušelo. Bylo tam teda ale děsnýho lidu... V které části jsi stála? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 09:43

no radost je to taková sporná, ale včera mi vytrhli 4 osmičky a nakonec to snad není tak zlý jak jsem se obávala (a jak mě mnoho "hodných" lidí děsilo), sice jsem děsně oteklá, ale mám dobrý drogy takže jsem i celkem v pohodě spala, teď jsem posnídala střídku z chleba s kefírem a užívám si volný den