Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 18:49

Kokoska  bingo!

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:06

Kokoska mně teda nejvíc dostává, že doktor se sestrou pro odlehčení drbou jinýho pacienta...

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:07

viktorka_od splavu ale tim jsem v nejmensim nemyslela, ze doktori jsou tu modly, neochotne si neco zjistit, kdezto v Anglii si ochotne doskoci pro informace pres dvorecek.

Spis je smutny, jak blbe tu funguje elektronicke sdileni dokumentace, i kdyz posledni dobou se to snad zlepsuje. Aspon co vim, prenosy laboratornich vysledku, sdileni vystupu zobrazovacich metod, nekde i ty elektronicke zadanky, i kdyz tam spis v ramci zarizeni nez u prichozich zvenku. Do zprav se da taky nahlidnout pres interni site, takze treba v nemocnici  internista vi, co bylo na cevnim, ale prenosy mezi spitalem a soukromym doktorem, tam to bude slabota.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:08

Tabea navic pred jinym pacientem.

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:09

Kokoska přesně. Pro odreagování jinýho pacienta...

No, když se nad tím zamyslim, tak i kdyby nějakýho pacienta chvalil, tak mi to přijde hodně nepatricny, před jiným pacientem. To vysmívání se je teda ještě o hodně horší. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:11

Kokoska me ted poslal prakticky ke specialistovi, na zadanku napsal jen, ze mam opakovany problem, takze specialiata se me zacal vyptavat na podrobnosti a velmi ho rozladilo, ze si nepamatuju, jaka antibiotika jsem posledne mela  - to bych teda cekala, ze se muze poduvat do mych zaznamu, nez ze spoleha, ze si to pacienti pamatuji...

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:23

baltik no to je prave o tom, jestli maji vzajemne ty zaznamy dostupne, ale diky e-receptum a  databazi UZIS by leky videt meli. Zalezi teda taky jakou maji techniku a internetovy pripojeni, asi je kolikrat rychlejsi zeptat se pacienta. Nebo sila zvyku, nektri zvlast starsi s tim moc nekamaradi.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:28

Uvarila jsem si bramboracku a upekla strudl. Joo, jako doma

Offline tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:33

Lama_z_Lana hned bych se k tobě pozvala na návštěvu

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:35

Lama_z_Lana bylas na houbach?

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:37

Lama_z_Lana no vidis, pujde to! Taky jsme dneska meli bramboracku, ale pak svestkovy knedliky.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:43

moora bohuzel ne

Trochu jsem improvizovala a pouzila na masle orestovany shitake a bylo to taky dobry! Spis jsem nemohla sehnat majoranku, ale postestilo se mi v nejmensim kramku v okoli!

tina Kokoska ja ji na podzim delam furt - ja ji nijak nesidim, musi v nit stat lzice, takze ji mam jako hlavni jidlo :) 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:45
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:50

Lama_z_Lana pro sebe bych to udelala taky tak, muz to uplne nahusto nechce. Ale i tak byla dobra.

Offline tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:56

Lama_z_Lana polévky, kde stojí lžíce jsou totiž úpně nej A počkej... to jsi vařila v té hrůzostrašné kuchyni???

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:59

tina no jo

Jsem si koupila svoje vlastni nadobi, hrnec, panev...vsechno, tak se nestitim. Pred kazdym varenim teda musim pracovni prostor nejdriv vydrhnout, tak mi to vareni trva dvakrat tak dlouho. Ale jistotka je jistotka

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 13:08

Přišlo mi pěkný, jak David Beckham čekal 12 hodin ve frontě, aby se mohl rozloučit s královnou. A vůbec, všichni ti lidi, co tam čekají. To mě asi trochu dojímá, ač jsem psala, že ne   

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 13:34

moonlight Já ty Angličany s tou frontou taky obdivuju.

A pobavilo mě, jak Charlese pobavilo pero, co dostal od někoho v Cardiffu.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 14:13

moonlight Mně to taky potěšilo, ale jako jaktože ho nikdo nevyfotil se svačinou? Ani na té fotce nevypadá že by někam strcil láhev s vodou a sandwich...To mi furt vrtá hlavou:-D. Jestli neměl/měl/donesl mu asistent.... 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 14:26

Karja teda to by me nenapadlo

Oni meli snad nejaka poradova cisla v te fronte, tak treba si odbeh a zas se zaradil?