Dadoo tjo tak ty dvě věty takhle za sebou moc nedávají smysl, nicméně soucítím a když už se to tady rozvíjí dál a vedle jak čtu o té školce "pro autisty" tak jsem si ještě vzpomněla, když už doktor měl hotovo a štupoval ty lochny, tak na odlehčení se se sestrou začal bavit o chlápkovi, který se k němu chtěl objednat, angličan... a prej když ho požádal o žádanku tak dotyčný zákazník mu řekl, že si má skočit o dvě patra vejš a domluvit se s jeho paní doktorkou... no pan doktor byl z toho uplně perplex, totálně vyšokovanej co si to ten člověk dovolil... já se dobře bavila a kdybych mohla mluvit, tak bych mu vysvětlila že v UK nejsou doktoři takový modly jak u nás
Jen zda to dobře chápu..... u nás jsou doktoři modly a v UK si zubař sám skáče pro žádanku??
Modly nechám bez komentáře, ale UK zdravotnictví takhle fakt nefunguje....
