Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. října 2022 17:18

andulka01 vypadá výborně, co? Ale teda s řízkama bys asi nepochodila, tuším, že je vegetarián :) 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 29. října 2022 18:04

bram Já myslím, že zrovna andulka01 by mu uměla podstrojit! 

Kan Tak víš co, asi spousta z nas účel cesty pochytila z jiných vláken, takže i kdyby mě průvodci vytahal ve vlaku za uši, napíšu super skvělá cesta, abych Catherine nestresovala. Navíc cesta na Moravu a do Chorvatska se neda srovnávat, to je znát jestli je zachod ve vagóně nebo ne:-D. Doufám, že všechno dobře dopadlo Catherine 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. října 2022 18:54

Karja no to je vlastně pravda!! Když uvaří andulka01 Sting si ani nevzpomene, že byl kdy vegetariánem :) 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2022 19:42

Karja Tak víš co, já to zase tady nečtu od rána do večera a v původním příspěvku nic o mamince nebylo. To, že se snažím Catherine vystresovat mi nepodsouvej. 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 29. října 2022 19:46

Kan To ti nepodsouvam, jen vysvětluji pozitivní postoj k vlakové dopravě navzdory místnímu chorvatskému cestování;-) 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:30

Karjaa všichni ostatní

Byla SKVĚLÁ! 

Povídala si, už od rána na nás čekala a posouvala hodiny očima, už se jí tolik nepletou slova. Ví, o čem mluví, dokonce vtipkovala. Sice je vidět, že by byla nejraději jinde, ale to dá. No boží prostě

Moc děkuji všem za energii a zájem. V tom je tady ta naše velká parta absolutně neuvěřitelná. 

Vlak skvělej, měli jsme i vyšší třídu, dostali jsme najíst, bylo tam teplo, co víc si přát. Hodinové zpoždění cestou zpět nevadilo, akorát teda takhle dlouho už jsem dlouho neseděla! Musím jít ty záda zítra rozběhat!

A asi se po týdnu konečně v klidu vyspím

Děkuju, mám vás tady ráda

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:33

Catherinne To je skvělé, skvělé, skvělé!
Raduju se s tebou. 

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:35

Catherinne to jsou moc dobré zprávy

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:37

Catherinne super správy, teším sa s vami.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:41

Catherinne to jsou vynikající zprávy, jen tak dál!

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:48

Catherinne Super, hodně jsem na vás myslela, aby to všechno vyšlo:-). Super!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:49

Catherinne super

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:59

Catherinne To je fajn, že se maminka zlepšuje. A hodina zpoždění je v dnešní době jako nic. Nechtěla jsem tě před cestou znervozňovat, ale na Moravu teď ty vlaky jezdí otřesně. Hodina zpoždění je skoro normální, dost často je to hodin několik. Takže super, že vám to vsechno klaplo.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49194 příspěvků moje polička 29. října 2022 22:05

Catherinne taky tě máme rády!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 22:06

Sweet Potato AprilTwelve Janulik03 bram Karja moora viktorka_od splavu  

brrr no, cestou tam jsme měli zpoždění 15 minut, což by se ještě dalo i s přestupem stihnout a pak to kousek stáhli. Takže cca 8 minut. Hodina, dvě, to bychom se mohli otočit na tom nádraží to by mě kleplo

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 29. října 2022 23:18

Catherinne Skvělý zprávy

Online Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 29. října 2022 23:35

Catherinne jsem za maminku moc rada a dal drzim palce, at se rychle zotavi a muze co nejdriv domu.

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 29. října 2022 23:51

Catherinne super zprávy

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 30. října 2022 00:29

@Catherinne 

Já mám takovou radost!

To jsou výborné zprávy.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:19

Catherinne to je úleva, viď? Teď už to půjde k lepšímu a jak bude moct komunikovat třeba přes mobil, bude líp i tobě. 
Copak to sezení, ale stres a napětí zádům neprospívá, ještě, že víš, jak to napravit.