Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline letfenixa
Avatar
10842 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 15:58

Mám veľa (moc) tuku, tlak vyšší a od novembra do apríla nosím vlnu, aby som nezmrzla

Doma máme 20 stupňov s kurenim. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:04
Reakce na Len:

Ovšem takovej mráz, abych žehlila ještě nepřišel!

Evaeva jo, pred bourkou jsem na chcipnuti,  zmeny tlaku vzduchu i bez bourek mi nedelaji moc dobre.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:04

Já teda během dne se tak ruzně rozvrstvuju, protože dům mých rodičů umí perfektní skoky a šoky. Ráno je tady jak v márnici a večer bych řekla to umí i 27 ani nemrkneš, a ani nevyvětráš tak do 10 do večera, protože tady sousedům strašně moc smrdí komín. Ale v kontextu topné situace v ČR, je to vlastně paráda!

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:07

Karja tohle jsme meli u nasich ve starem byte. Kotel a etazove topeni, rano zima jak v psinci a vecer se v topeni malem varila voda.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:11

Kokoska Jako ráno, předevčírem se malámalá tvářila v 5, že se jde vstávat!!! Jako to já vstanu, i jako začnu vařit, dám kafe a pohoda, ale jako do té morny...a ted zatápěním vzbudit starší dítě nebo teda mrznout...naštěstí jsem ji ukecala že je noc:-D. Ale u nás je fakt velký mráz ted, v ne tak zimní zimě to není tak hrůzné...

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:12

A dneska jsem stihla prochazku, sice uz nesvitilo slunce jako dopoledne, ale i tak to bylo bezva.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:12

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:13

Tohle je teda uz min bezva

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:17

Karja no znas to, jaky v tomhle kraji byvaly zimy. Nasi bydleli v prastarem dome, zdi zcasti kamenny, okna uplne netesnily, zamrzly byvaly rok co rok.  A nez se rano vybral popel a zatopilo, uz jsme davno museli mazat do skoly. Takze cela ranni vyprava se odehrala tak behem 15-20 minut :)

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 16:19

Kokoska :-D Jo to je fakt, taky jsme nezatapěli a bylo to šupšup mazame ven. Ale u nás naštěstí není taková zima, ale popojedeš kousek dál a fuj hnus, i jako méně slunečního svitu a zima delší pomalu od října do konce dubna. Ble, ble.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 17:33

Mrakoplas Se mnou to v dospívání švihalo celkem často. V těhotenství jednou, zato velmi efektně. Byli jsme na zámku Chyše u Žlutic, prohlídka a povídání o Karlu Čapkovi byla hrozně zajímavá, tak jsem se to snažila překonat a vydržet. Probudila jsem se, když mne muž v náručí vynášel z expozice a kolem pobíhal průvodce (a majitel zámku v jedné osobě, hrabě Lažanský) a naříkal, že nevěděl, že jsem v požehnaném stavu a že on to svým výkladem způsobil!

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 17:35

Sweet Potato Jezis chudak

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 17:41

Sweet Potato Ségra omdlela během prohlídky na Karlštejně, konkrétně v trůním sále. Já jsem omdlela v kostele.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 17:47

Sweet Potato super historka

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 18:14

Mrakoplas Fakt to byla asi nejlepší prohlídka ever, tu jsem prostě nechtěla přerušit.

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 20:36

brrr 

V expozici nám někdo omdlévá v létě furt. Horší je, když zvrací.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 22:34
Reakce na 999:

barbucha continuity Já mám celoživotně 90/60 a funguju dobře :-). Ale možná se to s přechodem taky změní....

​No, s tím se změní leccos

Já mám ten tlak kompenzovanej, vo to nic... ale návaly a zejména x kilo navíc jsou trochu nevýhoda. I když se mi velice ulevilo, že už nemusím kupovat tampóny atd. Já jsem tyhle tělesný pochody špatně snášela - takovej vopruz strašnej, nechutnej - docela jsem si vyčítala, že jsem do toho (přechodu) nešla dřív! 

A kolik člověk ušetří za topení teď mám v ložnici snad deset stupňů, úplná paráda!

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 04:45

Haha, mám se přidat do debaty?  Minulý týden jsem si ještě k počítači brala bezprstové rukavice, ale teď už pohoda, zvykám si! Teď tady mám 17, ráno 11... Ale venku je krásně, v noci kolem dvou stupňů, přes den 15 a sluníčko! 

Jinak, co se toho zvyknutí týká...moje děti jsou docela zmrzlíci (teda byli), ale teď chodí dcera v sukni, nosí teda punčocháče (jako jedna z mála!) a sako, včera vytáhla podzimní bundu. Syn chodí ráno v bundě, ale odpoledne se vrací jen v košili, je mi zima, jen se na něj podívám. Šálo nenosí ani jede, prý by vypadali jako blbci. Dcera teda dokonce už sama zhodnotila, že doma by už chodila v zimní bundě. 

Hodně ale dělá to slunce venku, teplotu uvnitř to moc nevylepší, ale pocitově je to něco úplně jiného. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 07:30

Garfie ze pry v Japonsku řádí snehove boure, nekde na severu?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 07:59

Kokoska To jsem ani nevěděla, musela jsem si to najít. Je to ale v té "nejhorší" oblasti na počasí, severozápad, bývají tam metry sněhu...