Evaeva já na ty ledové ruce trpěla a zvykla jsem si. Sama se divím, původní záměr byl topit na 20. To jsme měli dlouho bez topení, ale teď jak udeřila konečně zima, už to nevychází, ale zas jsem zjistila, že mi to nějak extra nevadí.
Vlastně nejvíc brečí muž, který byl vždy netopič. Karma asi.
Zistila jsem taky, že mi líp vyhovuje být v zimě pořád než chvíli topit a chvíli ne.
Včera jsem jela dvě hodiny autem - tak nějak normálně kancelářský oblečená a pri termostatu na 21,5 mi bylo vedro. Jděte to stahovala na 20.
Já nesnáším průvan, jakýkoliv. Vadí mi i vítr, ale zima sama o sobě tolik ne.

