Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:11

Evaeva já na ty ledové ruce trpěla a zvykla jsem si. Sama se divím, původní záměr byl topit na 20. To jsme měli dlouho bez topení, ale teď jak udeřila konečně zima, už to nevychází, ale zas jsem zjistila, že mi to nějak extra nevadí.

Vlastně nejvíc brečí muž, který byl vždy netopič. Karma asi. 

Zistila jsem taky, že mi líp vyhovuje být v zimě pořád než chvíli topit a chvíli ne. 

Včera jsem jela dvě hodiny autem - tak nějak normálně kancelářský oblečená a pri termostatu na 21,5 mi bylo vedro. Jděte to stahovala na 20. 

Já nesnáším průvan, jakýkoliv. Vadí mi i vítr, ale zima sama o sobě tolik ne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:14

continuity já nevím, jak bych tohle překonala. Mám nízký tlak. Pod 21 už mi přijde zima. Ale teď zase vylezlo sluníčko a rázem tu máme o stupeň víc.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:16

Evaeva přihazuji do soutěže můj dnešní tlak 103/65 ( moc se nemerim, ale někdy mi při migréně vyskočí, tak zjišťuji jestli je to na kafe, nebo nám muži ukrást půl tabletky).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:18

continuity u doktorky jsem měla asi 90/70meřila to nadvakrát. My to máme celá ženská část rodiny.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:33

Evaeva Já mám studené nohy a ruce i když mi jinak zima není, i v horku, takže většinu času trpím. (Studené a zpocené, fakt super, díky bože za ty dary)

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:41

Možná potřebuju tohle?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:42

Sweet Potato ano, přesně. Ale pod dvacet doma už je to hodně nepříjemné , ty končetiny 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:42

Sweet Potato ale bude se ti blbě psát na počítači, vařit, obracet stránky v knížce...

Ale na gauč k seriálu dobrý 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:45

continuity Evaeva hlásím tlak 90/60 kdyby to někdo zaznamenával. Kosa je mi furt, akorát při běhání ne nebo mi to překvapivě nevadí

úplně nesnáším, když se moc obleču, včera večer triko s dl rukávem a šustku a super. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 11:52

Sweet Potato uplne na 100% potrrbujes

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 12:08

Catherinne jojo, při sportu nebo ve vaně 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 12:25

Catherinne Evaeva 

Mívala jsem taky 90/60, ale to jen v těch "lepších dnech", kdy jsem dokázala vstát z postele bez motání - půl života jsem byla prakticky mrtvá a odkrvený prsty a nohy mi zpříjemňovaly každičkou zimu.

Pak jsem se dostala pod kudlu a ku přechodu, a od tý doby mám tlak těsně předmrtvičnej a je mi vedro furt! Toužebně vyhlížím teploty dvacet, třicet pod nulou... abych mohla aspoň vytáhnout jeden z péřovejch kabátů a nezdechnout v něm! Doma se samozřejmě topit nesmí

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 12:37

barbucha jj,to se říká, že lidé s nízkým tlakem žijí sice déle, ale méně intenzivně.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 13:50

Taky jsem nizkotlakova. Kdysi jsem mela vypocitany, ze vstanu z postele, dojdu akorat ke komode s pradlem a sednu si tam na zidli, protoze se mi zatmi pred ocima. Na posledni kontrole pred druhym porodem mi namerili taky nejakych 80/60, sestry byly dost udiveny, ze se mi nechce omdlivat.

A k topeni - vzdycky jsme meli nastavenych 23, letos jsme to dali k manzelove velke spokojenosti na 21. Vetsinou to jde, jen kdyz uz je mi moc zima, pridam tak na 2 hodiny o stupen, vzduch se vic prohreje a zas se to da vydrzet. Vecer u TV to jisti ovci deka, v nejhorsim zehleni.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 13:54

Kokoska já jsem až před nedávnem zjistila, že tlak třeba 125/80, ač papírové ještě v normě, mi už vůbec nedělá dobře. Hučí mi v uších a motam se. Ale dlouho mi trvalo pochopit, že mi je špatně, protože je pro mě vysoký. 

Zatímco u těch 100/65 jsem ještě pořád v pohobě, cítím se dobře. 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 13:57

Kokoska Taky mám tlak jak novorozenec. Doma teď pořád chodím v tlustým merino svetru a silných kalhotách, který tak vytěžuju, až praskly. A co hůř, nemám vhodnou náhradu!! Ovčí deka je super vynález, fakt se raduju, že jsem je za covidu koupila, je teď v permanenci. Ovšem takovej mráz, abych žehlila ještě nepřišel!

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 14:07

Pridavam sa k nizkotlakovym a ladovym koncatinam . Motaky mavam bezne, v tehotenstve  so mnou raz aj svihlo. 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 14:18

Mně je zima, i když mám tlak teď vyšší a musím ho lékama snižovat. Jako otužial jsem se, topíme na 20, zatímco v paneláku bývalo 24-25 běžně, ale chodím tu ve svetru a vlněných ponožkách.

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 14:53

barbucha continuity Já mám celoživotně 90/60 a funguju dobře :-). Ale možná se to s přechodem taky změní....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 15:15

Kokoska mně je s mým tlakem dobře, problémy mám akorát když jdou bouřky. Ale zrovna v těhotenství jsem ho měla spíš vyšší. Zato jsem měla nízký cukr