Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 02:31

continuity Haha, tak to je fakt divný! Ale tak tvoje tchýně je celkově trochu mimo, to bych úplně přešla....:-)

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 13. prosince 2022 13:39

Vinted používám už dlouho, ale vždy jen nakupuju. Včera večer jsem tam poprvé něco nabídla k prodeji a dneska dopoledne si to někdo koupil!

Akorát je škoda, že nic jiného už k prodeji nemám

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 17:38

Konečně snezi i v Brně. Chtela jsem jen ke Skoklasovi, ale nakonec nemohla jsem odolat.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 19:26

Přišlo mi vyúčtování plynu od října do teď. Přeplatek jak hrom, po novém roce zálohy nižší než před rokem.
Co bych si tak koupila?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 19:34

Sweet Potato asi teplej kabat

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 19:59

Sweet Potato my meli taky preplatky, za elektriku i plyn, ale bojim se pristiho roku.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 20:09

711990 Ten jsem si koupila minulý týden. A tři dny na to mi přišla pozvánka na slevy 30%, humpf!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 21:19
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 21:50

Sweet Potato já si třeba teď na zalandu koupila kašmírovy rolák. To taky hřeje. 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:04

Dcera šla sama od sebe odhrnout sníh. Těší mě, že můžu ráno vstávat o čtvrt hodiny pozděj, ale hlavně mě těší, že už chápe, že s námi nebydlí neviditelný pan "Samoseto", ale že je to na členech domácnosti.  Když jsou teď chlapi pryč, tak to přece nenechá dělat chromou matku. A vůbec už víckrát za mě vzala namáhavější věci třeba při stěhování nebo odnesla velký nákup. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:07

Makara Ať jí to vydrží!

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:08

continuity Ale my fakt doma nemáme rampouchy! 
(Kašmírový, říkáš?)

Offline žluťásek
Avatar
8839 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:16

Sweet Potato tyjo já jsem před minutou odklepla na zalandu bundu a pyžama pro dítě a tady se nakupujou kasmirovy svetry. Jsem to nějak špatně promyslela

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:38

Sweet Potato dnes ráno jsme měli 18 stupňů. A já v té ložnici, kde pracuji prostě zatím odmítám topit jinak než svíčkou. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 14. prosince 2022 22:38

žluťásek já už jsem nakoupila hodně dárků pro všechny, tak teď budu pro sebe. Třeba to přijde až po vánocích, to neva. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. prosince 2022 23:38

continuity to máte teda chladno (na panelák). My máme pořád 22, ale teď jsme teda museli dvoje topení zapnout, aby bylo kde sušit čepice a rukavice

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 09:29

Evaeva to až teď, jak je v noci -10. pod náma jsou sklepy, kde topí akorát ty stupačky, vedle je sousedka, která taky moc netopí. Hrozně záleží kolik nás je doma a co tu děláme. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 09:50

continuity jojo, to je hrozně poznat, když jsme pořád doma.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. prosince 2022 10:14

continuity V celém bytě? Na spaní chladno potřebuju (chladný pokoj, teplá peřina!), ale sedět tam u práce  bych asi mrzla. Teď na to stonání jsem se musela hodně zachumlat, a při čtení mne stejně zábly ruce.

Já si nemyslím, že bychom topili nějak zásadně míň než dřív. Zkusím porovnat účty, ale tenhle je jen za dva měsíce, tak mi to asi nic moc neřekne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2022 10:16

Sweet Potato tcháni mají 18 v celém domě. Pro mě je to taky málo, je mi zima i v mikině, přesně jak píšeš, ledové ruce a nohy. Oni na to netrpí, takže jim zima není.