Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 11:28

marieu

Píšeš si tohle i někam sama pro sebe, nějaký deník?

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 11:30

GChK špinavá, tak to nevím, to jsem neviděla, protože jsem nemohla odtrhnout oči od miminka

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 11:35

Sweet Potato asi bych měla, viď?? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 12:12

marieu Myslím, že ano. Pokud máš takovýhle dar zachytit okamžik psaným slovem, jednou by to byla krásná památka.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 12:59

Fakirka kdy dorazíš?:-)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 13:26

viktorka_od splavu v neděli 16.4. máme to na 11

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 20:44
Reakce na marieu:

Sweet Potato asi bych měla, viď?? 

​Mela. Ty mas fakt dar slova, ja te moc rada ctu.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 20:47

marieu Já myslím, že by se to jednou hrozně moc mohlo líbit holkám až budou samy dospělé.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:24

Juhu! Sousedi, co mi roky pijou krev neustalym vyhulovanim na pavlaci, se stehujou! Tak mi drzte palce, at se tam nastehujou nekuraci (a normalni lidi) a mne nebude muset bejt kazdy rano na bliti

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:30

Lama_z_Lana

Třeba operní zpěvačka a hráč na trubku, který chová perličky?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:36

Mha Korejská operní zpěvačka!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:37

Vsechno lepsi nez kuraci

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:39

Lama_z_Lana no nech bejt, známý hraje na dudy a teď k tomu přidal akordeon. To nechceš :) 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. dubna 2023 19:45

bram u nás taky takhle někdo preluduje, i do toho zpívají. Ale moc slyšet to není a hlavně nehrají třeba pozdě večer. Když si nemůžeš v létě ani otevřít okno, je to horší.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 03. dubna 2023 22:01

Lama_z_Lana Nebo nějaký vařiči! Dělám si srandu, no jasně, že to bude lepší! Super!

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 04. dubna 2023 07:58

Fakirka tak jsem se taky koukla (na vstupenky) a nic, leda v květnu v němčině

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 09:49

Karja Třeba nějakej princ, žejo

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 12:42

bublifuk to byla náhoda, já to fakt hlídala a nic. Pak kouknu a nic nečekám...a byly tam

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 14:59

Taková (nelegální) blbost. Naklusala jsem na pracák, další pracovní den po ukončení pracovního poměru, ze kterýho jsem se tu lehce hroutila, a bála se, že mě úřednice seřve, že tam nemám co dělat, že jsem si během výpovědní lhůty mohla už dávno něco najít. Seřvání se nekonalo, byla moc milá, a lehce naznačila, že si teď (vzhledem k odpracované době v posledním zaměstnání) budu chtít asi chvíli odpočinout.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 15:20

Isca jo, pracaky jsou zvlastni vesmir, za me jedna z nejvic wtf urednich zkusenosti (umoznil mi parkrat prezit behem pgs studia, nez mi nabehla nova dohoda a vsechna stipendia). Taky na me byli hodny, protoze jsem jim dokazala odpovidat na dotazy. Treba jak se jmenuju a kde bydlim. Kdyz jsem prineslala vse pripravene a predvyplnene, urednice se malem rozbrecela stestim