Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 15:21

Isca Odpočni. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 15:29

Isca Lama_z_Lana Na mne byli taky hodní. Když jsem před kamarádem řekla, že jsou tak docela milé ženské, tak vykulil oči, že prý jestli to myslím vážně.

Myslím, že ty ženské jsou fakt rády, když jim tam přijde nekdo"normální", kdo celý život pracoval.

Offline Vari
Avatar
2207 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 15:33

Fakirka Ale to je pravda, moje pribuzna pracovala na uradu prace v takovy lehce vylouceny lokalite a kdyz k ni prisel nekdo, kdo umel poradne cist a psat a fakt chtel praci, byla z toho nadsena.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 15:42

To jste mi připomněly, že já jsem se na pracáku evidovala v době, kdy začínala ta nezaměstnanecká agenda. Chodili jsme tam z Prahy 10 celkem 4,  pak přibyli po pár týdnech asi 2 další. Docela si nás tam hýčkali a protože ta paní věděla, že mám školkový dítě, ani mě moc nenutila někam chodit, spíš mi říkala, že to, co má, by pro mě bylo nešikovný. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 04. dubna 2023 16:05

Fakirka dobrá náhoda, asi ještě občas kouknu. To by bylo aby nebylo Další lístková loterie jsou vodojemy na Žlutém kopci.

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 04. dubna 2023 16:07

Isca Fakirka to mě teprve čeká, snad na mě budou taky hodní!

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 17:56

Kokoska Tak já jsem se dostala na pracák už těhotná. Akorát mi skončila mateřská, já chodila do práce na občasnou výpomoc s tím, že nastoupím zpátky. No to jsem jim nechtěla udělat, když jsem byla těhotná a ani na tu onkologii bych nastoupit nemohla. Ženská byla asi fakt kráva. Já tam byla od čtvrtýho měsíce a ona mě jednak pořád posílala do různých prací a jednak mě pořád těhotnou honila na ten pracák, každých 14 dní a nechala mě tam sedět mezi nachrchlanejma lidma, bylo to v zimě, třeba dvě hodiny. Naštěstí moje jediná zkušenost s pracákem, ale pekelná. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 18:04

Renusatko ja tam chodila skoro rok a davy plynule houstly. Pak ta moje pani byla nejak dlouhodobe nemocna a behem tri tydnu jsem sypala do prace Ale je fakt, ze uz jsem chtela, uz mi to doma lezlo na mozek. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 18:10

Kokoska já jsem byla překvapená, jak málo tam je lidi. Ale u nás se objednává a navíc je tam listeckový systém 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 18:28

Fakirka ta moje story je pres 30 let stara  tehdy jeste bylo vsechno hezky tuzkou na papir a vyvolavalo se krikem ze dveri

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. dubna 2023 18:36

Při mojí zkušenosti s pracákem mně nejvíc zaujalo, že asi po dvou měsících jsem byla zařazena do nějaké skupiny s větší podporou, která spočívala v kontrole životopisu Co by bylo dál nevím, mezi tím jsem práci našla.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 20:32

Isca Odpočni si! 

Nestrašte mě, mě to teprve čeká:-D. Jako původně jsem se chtela nahlásit jako osoba řádně pečující o dítě nebo jak se tomu říká, ale teď jsem zjistila, že mám nárok na podporu, takže se asi zaregistruju jako prostě nezaměstnaná. (Víc o tom nemám zjištěno, takže se treba trochu pletu). Ještěze jsem extrovert nebojíci se trapasu a na pohovor na svářeče se zvládnu dostavit. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 07:33

Karja a jeste si muzes udelat rekvalifikaci na krupiéra!

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 08:07

711990 rekvalifikaci na krupiéra podporuje úrad práce? 

Teď koukáme na Americké Bohy a Mrtvá manželka byla původně krupiérka v kasíně, tak s tím nám navíc spojené všelijaké konotace. 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 10:18

Karja A pak uděláš ještě štěstí s milionářem  a přijmou tě na taneční školu

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 10:36

continuity ano!!!! Strasne me to pobavilo:D 

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 10:47

711990 to bych se ale musela tvářit, že jsem nezamestnatelna?

Což mi asi těžko projde. Když jsem tam uvázla na měsíc a půl naposled, paní jen skonštatovala, že já asi její pomoc u hledání práce nebudu potřebovat arim to skončilo. 

Možná být už mohla zkusit předstírat, že jsem handicapovaná věkem, ale zas kdo by chtěl starou krupierku?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 10:54

continuity podle me si muzes udelat rekvalifikaci na pracaku kdykoliv, ale asi pak nedostavas podporu? Jako ze zaplati kurz, ale nedostanes tu davku? Nevim, ale fandim ti!

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 11:00

711990 nene, musí ti to rozšírit obzory ve smyslu, že budeš snadněji zamestnatelna. Jsou tam nějaká kritéria. 

Neztracejme naději, možná je v Praze stárnoucích krupiéru nedostatek. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 11:03

continuity to rozhodne!