Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2023 22:01

Lamicka porad kam si sama dojit na fajn obed v centru prosim .

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 22:24

Antje Zrovna sem šla do jídelního vlákna se stejným dotazem. Budu o víkendu tak nějak v okolí Václaváku, Náměstí Republiky, ale ráda si i zajdu a dala bych si něco rychlého a fresh. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 07:19

Kora ok, děkuju.

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 07:22

Karja Antje za me je objev roku bistro sandev. Je to u narodni tridy. Rychla a mila obsluha, skvele a cerstve jidlo. Maji myslim vzdy jen dve jidla, z toho jedno byva ryba nebo morske plody. Mne tam hrozne chutna.

 

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 09:21

Gatita

Jo, to bych si vybrala i ze dvou:-D. Děkuji!

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 09:31

Karja a jeste tam nejspis uvidis Prachare! Proste podnik pro mimoprazsky navstevniky jako delanej Ne, vazne mi to tam prijde perfektni.  

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2023 11:48

Gatita moc dekuji

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 12:39

Antje Karja jela jsem do vietnamskeho bistra do Dejvic :)) ale davam tip na Vinograf na Senovaznem, jsou po rekonstrukci, maji nove menu a muz tam byl ted 2x a pry moc dobre. 

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 13:26

Lamicka Děkuju. Taky bych si dala něco asijského, třeba ještě něco vymyslim;-). 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 13:28

Karja a co Sia? 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2023 15:23

Lamicka moc dekuji

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 08. dubna 2023 08:25

Dneska ne ani včera, ale už ve čtvrtek. Komentovaná prohlídka pašíjového oltáře v NG. A děkuju moora za velmi příjemnou společnost  (i když jsem většinu doby prokojila).

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 08. dubna 2023 08:39

GChK i ja dekuju, bylo to bezva. Skoda, ze nas pak hned vysoupli :)

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 09. dubna 2023 14:19

Lístky na koncert skupiny Katapult. Už se těším na "a co děti , mají si kde hraaaat"...

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 09. dubna 2023 14:34

clothilde staré zlaté časy, uži si to

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2023 23:43

clothilde jee... a co děti mají si kde hrát... to je evergreen (a uvítací heslo pro jemné maturantky, jako hostky na promoci svého milého) ... vidím to jako dnes

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 11. dubna 2023 14:37

clothilde Katapult bych dala, to bych si taky užila. 

Já jsem náhodou byla ve čtvrtek na zeleném pivu, s kamarádkou. Venku před pivovarem na Mendláku. Hrál tam celkem dobrej DJ a my jsme šly jen na chvíli. Nakonec jsme se tam roztancovaly až do pozdních hodin, protože následovalo duo Malata, remix balkánské hudby, to bylo neskutečný. A odradila nás skupina Abraxas. Fakt dva, jako dle mého, hodně staří rockeři, to jsem teda nedala, protože podle toho věku ta hudba vypadala.

Ale celkově super večer, takže patří do tématu.

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 11. dubna 2023 16:27

Renusatko Malata, ti jsou super, byla jsem na Špilberk Balkan Fest /nekolik let zpatky/ a pěkně to tam rozjeli. No a Abraxas... naposledy jsem je videla jako součást koncertu skupiny Franta Jetel a nic moc teda

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 14:50

Jeden mlady soused fotbalista, ktery se vzdycky na me hrozne hezky usmeje a pozdravi. Takova blbost, mohl by to byt muj syn, ale vzdycky jsem z toho nadsena:)) 

Online Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 15:09

GatitaNo, vždyt dobře děláš! Já jsem měla minulý týden pohovor s hrozně pěknym klukem, všem kamarádkám ho ted ukazuju. Do druhého kola jsem pravděpodobně nepostoupila, protože to bylo velký špatný, ale kdyby jo, já tam snad vytáhnu podprsenku rukávem!