Garfie jéžiš, to znám. My jsme se s mužem oťukávali snad 2 měsíce, než bylo konečně jasno. Já jsem k jakýmkoliv projevům zájmu absolutně tupozraká. Asi na to nemám buňky... což je nejspíš i důvod, proč i já chlapy tak nějak inertně přehlížím ![]()
Co Vám dnes udělalo radost.?.
Kan Tak to taky závidím. Já bych všechny fotky z šestnácti celkem ráda tiše spálila.
Ja jsem to udelala a vubec nelituju![]()
Luna Já sama v podstatě žádné nemám. Ale představa, že jsou někde mezi lidmi, br.
marieu Mně sambo řekl asi po třičtvrtě hodine, kdy jsme se jako dva cizí lidi náhodou potkali vlastně na ulici, že bychom spolu mohli zůstat v Praze a strávit víkend:-D. Normálně za bilýho dne, jen tak mezi řečí, odkud jsem, co studuju, že mám kluka...prostě na pohodu viď:-D.
Kan Tak to taky závidím. Já bych všechny fotky z šestnácti celkem ráda tiše spálila.
Mě naopak mrzí, že jich mám jen pár... byla jsem kost! A ani jsem o tom nevěděla resp. jsem tomu nevěřila ![]()
Taková škoda... taky jsem si nedokázala představit, že by o mě moh mít někdo zájem. A taky z matky vylezlo až po letech, kdo všechno ten zájem měl. Hroznej věk, doufám že už jsou na tom holky dneska líp (nebo mají příčetnější a chválící rodiče).
barbucha tak a teď by mě zajímalo, jak věděla, kdo měl o tebe zájem...to jako chodili za ní a žádali o svolení tě oslovit? ![]()
![]()
Karja evidentně měl jasno ![]()
Karja To mi pripomnelo uz skoro zapomenutou historku s mym kamaradem - jel na rande za holkou, se kterou chodil asi pul roku, z Troji nekam na Florenc, a vratil se za necelou hodinu s novou pritelkyni, kterou nam hned predstavil, a byli pak spolu asi 5 let
my jsme tu predchozi neznali, jenom jeji krestni jmeno, takze vlastne az kdyz nam rekl jmeno te nove, pomalu nam docházelo, ze tady neco nehraje
A behem te hodky se s tou predchozi stacil i rozejit.
Myrtila No to jako, to je přeborník, to už jen tak něco nepřebije!:-D
Myrtila Něco podobnýho udělala holka mýho kamaráda. Byli jsme všichni na nějakém večirku a ona tam stihla sbalit někoho jiného! ![]()
Myrtila No jasně! Nejhorší bylo, že jsem ji přistihla, jak se s tím novým vášnivě líbá někde v rohu, zatímco ten můj kamarád ji marně hledal.
Ale řekla jsem mu to až poté, aby nesmutnil. Dostala ode mě šanci to vyžehlit! ![]()
barbucha tak a teď by mě zajímalo, jak věděla, kdo měl o tebe zájem...to jako chodili za ní a žádali o svolení tě oslovit?
No o svolení asi nešlo, přece jen to bylo už ve dvacátým století
ale svýho času k nám docházeli otcovi studenti nebo začínající kolegové a nezřídka to končilo, ehm, neformálním posezením
přičemž se některejm prostě rozvázal jazyk asi...
Mě naopak mrzí, že jich mám jen pár... byla jsem kost! A ani jsem o tom nevěděla resp. jsem tomu nevěřila
Taková škoda... taky jsem si nedokázala představit, že by o mě moh mít někdo zájem.
![]()
no se soucasnym partnerem nam to trvalo 12 let a kdybych neudelala ten posledni krok az celkem neomalene tak kolem sebe opatrne naslapujem doted![]()
Garfie No tak to je hodne blby, vedet, kdyz kamarad nevi, a jeste rozseknout, jestli mu to rict.
Karja To mi pripomnelo uz skoro zapomenutou historku s mym kamaradem - jel na rande za holkou, se kterou chodil asi pul roku, z Troji nekam na Florenc, a vratil se za necelou hodinu s novou pritelkyni, kterou nam hned predstavil, a byli pak spolu asi 5 let
my jsme tu predchozi neznali, jenom jeji krestni jmeno, takze vlastne az kdyz nam rekl jmeno te nove, pomalu nam docházelo, ze tady neco nehraje
A behem te hodky se s tou predchozi stacil i rozejit.
Jedny moje kamarády dala dohromady matka toho kluka. Ten dlouhodobě chodil s Katkou a tak když zahlásil "mami, přijedu s Katkou, potřebuje spravit zub (máma byla zubařka), tak jim máma automaticky nachystala jídlo a pokojíček na přespání a odjela. Mno, jenže Katka s bolavým zubem byla jiná Katka, ale po tom vřelém přijetí od mámy už mu zůstala.. ![]()
Pavlena To je taky dobry
chudak puvodni Katka teda ![]()
Pavlena kamarád má už třetí Janu za sebou, jak to dělá, nevíme, všechny jsou paní Colombové ![]()
andulka01 Dobrá strategie. Aspoň se nesplete.
Mě naopak mrzí, že jich mám jen pár... byla jsem kost! A ani jsem o tom nevěděla resp. jsem tomu nevěřila
Taková škoda... taky jsem si nedokázala představit, že by o mě moh mít někdo zájem. A taky z matky vylezlo až po letech, kdo všechno ten zájem měl. Hroznej věk, doufám že už jsou na tom holky dneska líp (nebo mají příčetnější a chválící rodiče).
No tak to moje zničení fotek je opdstatněné. Jsem si říkala, že to přece nemohlo být tak hrozný, nemohla jsem být tak ošklivá...No tvl, bylo to ještě horší! Vůbec, ale vůbec se nedivím, že jsem se nikomu nelíbila, tady to není pokřiveným vnímáním, já jsem byla regulérně nelíbivá.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

