závidím a těším se, my jsme aktuálně úplný tragédi (rozestavěný šatní skříně v ložnici, které nemá nikdo čas dostavět, ani se mi tam nechce chodit, nesnáším provizoria, bohužel jich máme furt všude dost)
design a architektura
Ja to taky nesnasim a delam vse pro to, abych se jim vyhla. A sapeli mi to uspesne sabotuji ![]()
já už jsem to sem taky někam psala, nám je zdrželi asi o 3 měsíce a byl to blbej Bauhaus, kterej je měl mít rovnou na skladu.
No asi jsem fakt marná. Mám tuto stěnu a zkrátka se jí nechci moc vzdát. Je to cca týden po nastěhování. Pokud tedy nevadí, že sem narvu ty moje staré krámy. 
Já bych ji jenom natřela/přebrousila na nějakou světlejší, jinak se mi celkem pozdává.
Ja jsem si rekla, ze se fakt nebudu rozcilovat a od vcerejska se toho drzim. Proste mi to za trn stres nestoji a jestli necham dodelat zadveri a oni mi tak pak neco poskodi, tak to budu resit, az kdyz se to stane. Tak! A treba mi uz zitra zavolaji, ze se to pohlo kupredu.
ono s tímhle je trochu problém, protože je to takovej ten ten
- velmi laicky řečeno, haha, dýha/dřevotříska??? ve vysokým lesku (to nevidim, ale představuju si dle vlastních zkušeností???, takže ty opravy jsou takový problematický, tak mi to teda přijde, že nějaký samodomo nátěry většinou nedopadaj moc dobře.
zas jako mi přijde dobrý, jestli je tohle jedinej zádrhel...my jednu firmu vyhazovali v průběhu. To už jsem taky psala, jak při pokládání podlahy provrtali vrutem trubku od topení, která vedla prostředkem místnosti a kterou tam oni sami položili, takže celá jedna dřevěná podlaha šla do ******..., neboť se muselo řezat a zjistit, odkud to teče...![]()
my bysme měli udělat ještě předsíň a zádveří a mně se do ničeho už vůbec nechce, teďka ten rozestavěnej binec v ložnici a konce to nebere. Mně přijde, že se v těch neuspořádanejch bytech ani nedá pořádně žít, přemýšlet, relaxovat, nic.
Jo to s těmi laky potvrzuji. Natírala jsem totiž stojiny na černo a původně jsem koupila vodou ředitelnou barvu. I když jsem vše obrousila, nějak to spolu blbě reagovalo a celé se to odrolilo. Takže znovu brousit a natřít syntetikou, ta už byla v pohodě, ale zase strašně smrděla a dlouho schla. Dýhu jsem pak radši ani nezkoušela. Navíc máme místo televizního stolku další retro komodu a ta má stejnou barvu dýhy jako obývací stěna. A jak jsem o tom přemýšlela, ty spodní skříňky budou bílé, dostane to kožené úchytky a možná na barovou část udělám něco v tomto duchu. Když to úplně zničím, tak mi maximálně může být líto dvou tisíc, za co jsem tu stěnu pořídila. 
to (barevnej obrazec) bude podle me ale fakt tezky udelat, aby to nevypadalo tak jako doma jsem si nakutila ..
na bilo se jeste da zvladnout, ty uchytky taky, ale tyhle komplikovanejsi veci casto skonci rozpacite - nebo aspon ja bych se do nich nepoustela.
mně se moc líbí ten obývák na tý vaší fotce, to mi přijde jako dobrý řešení, jak ten starej nábytek zapojit, ale pojmout to fakt minimalisticky, aby to vypadalo jako záměr a ne že jste se nastěhovali do bytu po babičce a je vám líto to vyhodit. Pro mě osobně je ale tohle opravdu strašně těžký, byť se mi takhle pojmutý interiéry strašně líběj, minimum věcí, tyhle retro kusy doplněný třeba moderníma hodinama/lustrem/kobercem.
jak tady zmiňujete ty kožený úchytky, tak
tohle na mě vypadlo z novýho katalogu Ikey pro 2018 (pro USA teda)
jsem myslela, že mě klepne a psala jsem manželovi, že my než doděláme ty skříně v pracovně (bílý lesklý s koženýma úchytkama), tak budou vypadat jako Ikea a my na to máme truhláře!!! jako já mám Ikeu ráda, ale nemuseli by to přehánět
zatím doufám, že to do EU nedostaneme
mně se ta stěna taky líbí, myslím, že by pomohlo vyměnit úchytky
a pak přemýšlím, že je buď moc asymetrická nebo málo symetrická, že by to pak působilo lépe, ale víc poradit nedokážu, zkusím okouknout pinterest, jestli najdu nějakou inspiraci
uz jsou tady a jsou hnusne
, takze keep calm, já mam od brasnare, nesrovnatelne s ikeou
ja osobne bych dala ty dva krajni dily vedle sebe.
ja bych mozna ubrala tech polic, ale to asi nejde, ze, jsou tam ty spojovaci dily
tak muj pinterest vyhazuje String system, ale možná jako inspirace
nevím, jestli by se vám něco líbilo




aha, budu se na ně muset podívat. Stejně jsem je teda plánovala odjinud
Jo, to je mi jasné, že přetřít to nebude jen tak. Nemám tyhle tmavě medové barvy moc ráda, jsou už na mě tmavé.
Allania ja se porad divam na ten obyvak a myslim, ze ma dobre nakroceno k takovemu padesatkovemu retru (btw kdysi jsem na to tema mela v ruce uplne uzasnou obrovskou knihu a ja osel si ji nekoupila, no nic...), tj. gauc, kresilka a stolecky, koberec, polstare super. Potencial ma i ta stena, ale strasne me na ni rusi ty rozdilne vysky v horni casti, tristi se to. Co se mi naopak libi, to jsou ty spodni plne skrinky a jejich kovove nohy. Resp. ty skrinky, co jsou na nozickach jsou paradni odlehcene padesatky, ty bez nich jsou socialisticka nuda bez stylu. Nesla by ta stena nejak cela premontovat, klidne i zmensit, ale hlavne trochu sjednotit? Pak bych pripadne resila, zda ji i nedat jinou barvu.
Pak bych urcite jinak oblikla to okno, tyhlety zaluzie se k tomu vubec nehodi, zkusila bych patrat po nejakych stylovych zavesech nebo roletach (to me taky ceka, okna jsou bohuzel slabina meho bytu) a pak, ale to chapu, ze je asi uz dost nad ramec, jinou podlahu. A vidim trubku od topeni? Nemate tam ty stare litinove radiatory? Ty jsou paradni, ja jsem je nechala zrenovovat, dala jim ozdobnou "kyticku" jako ventil a super uplne.
zas jako mi přijde dobrý, jestli je tohle jedinej zádrhel...my jednu firmu vyhazovali v průběhu. To už jsem taky psala, jak při pokládání podlahy provrtali vrutem trubku od topení, která vedla prostředkem místnosti a kterou tam oni sami položili, takže celá jedna dřevěná podlaha šla do ******..., neboť se muselo řezat a zjistit, odkud to teče...![]()
my bysme měli udělat ještě předsíň a zádveří a mně se do ničeho už vůbec nechce, teďka ten rozestavěnej binec v ložnici a konce to nebere. Mně přijde, že se v těch neuspořádanejch bytech ani nedá pořádně žít, přemýšlet, relaxovat, nic.
jo, fakt je to nakonec jediny zadrhel, jinak vse probehlo jak melo, sama jsem z toho prijemne prekvapena. Nejvic jsem se bala, co se takzvane "objevi, az se do toho kopne" a ... nic
jedine, co me mrzi je, ze jsem mela mit ve sprse krasnou priznanou trubku, ktera se ale musela nakonec zazdit. Jako jo, duvod celkem objektivni aneb nemuze to pripadne za nejakou dobu zacit protekat k sousedum. Ale to fakt byly takove male zadrhely, ktere se proste resily vlastne celkem snadno a to primo v prubehu. Jinak vsichni chodili v terminech a udelali co meli. Mohla bych trochu pohovorit o profesionalite ve Stockist nebo v Los Kachlos, aaale, at si trhnou.
historku o vasich podlahach, jo tak tu si pamatuji, no co na to rict.
Ja bych se do te predsine pustila s chuti, je spousta inspirace, to je uplna radost udelat z ni peknou soucast bytu. Navic, zrovna ty disponujes nekonecnym mnozstvim krasnych obrazku
Souhlasim, ja kolem sebe potrebuju mit cisto a poradek, jinak se v tom fakt neda zit.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Znamenitým ženám, které si libují v parfumérském umění
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY

