tyjo tak ja sem fakt rada, ze se Tonda rad vozi:) to bysme nikam nedosli, haha:D navic jsem si zvykla na to ulozny misto!
Vše o těhotenství a dětech
711990 náš se rád vozí, ale jen směrem od domu ![]()
Evaeva já si to už ani nepamatuji ![]()
711990 jo no, to úložný místo mi po těch čtyřech pěti letech bude hodně chybět.
Ja sa snažím všetky tieto jednosezonne veci kupovať z druhej ruky, podľa rady 711990 som kúpila oteplovaky Fix na modrom koniku, aj reima rukavice máme odtiaľ, ruzovucke.
Zuzuli Jestli chces, premerim vecer nasi kuklu Little Angel a dite a napisu ti, jakou ma velikost. Myslim totiz, ze ma obvod hlavy taky tech 46 cm, a kuklu jsem trefila uplne presne, ale taky jsem u toho vyberu dost vahala.
Zuzuli zrovna jsem je objednávala. Obvod hlavy mají oba 47 cm a brala jsem 4 velikost, je jim o chlup větší.
Tyjo co to tu hazete za obvody hlavy?
Tonda ma aktualne 50
asi ho poslu s cepickou pro brambory![]()
Tak mam koupeny prvni vanocni darek. Kde se podava prihlaska na miss octobre
?
711990 náš 49, půjdou spolu kluci! ![]()
Gatita a to se chválíš nebo si stěžuješ? ![]()
continuity mam radost, ale neni mi to podobne, zacinat o kvartal driv:) Ale chtela jsem pro syna jeden konkretni batuzek a videla jsem ho ted za trochu lepsi cenu, tak jsem odhodila skrupule.
Gatita Jakej batůžek? Chci taky pro dceru k vánocům, tak není inspirace nikdy dost :o)
711990 Tak moje má obvod 52. A pro brambory půjde ráda, ty jí chutnají! :o)
INCOM1mas ho taky dobre zivenyho, chlapecka![]()
DruIzalozime klub velkohlavych deti! Jeste prizvem housatko Potrefenáhusa ![]()
Gatita nic si z toho nedělej, od jisté doby se snažím mít dárky vyřízené než začne advent. Ani teda nevím, kdy to letos přesně je, ale nad dárky už pomalu přemýšlím.
A to si děti zas řekly o rodinný adventní kalendář. 24 úkolů. ![]()
nebo budou péct. ![]()
Syn má obvod 54! Vyzerá ako spendlik!
711990 já hlásím taky 50, možná i 51
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Znamenitým ženám, které si libují v parfumérském umění
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY
