Malenge ty jo, jak může někdo vyhodit obálku, do které se nepodíval?!
miuu
Vše o těhotenství a dětech
miuu máme, naprostá většina takových těch menších papíru konci v krbu a ten teď jede téměř denně, plus krb je teda mnohem mnohem blíž tomu stolu, než krabice s tridenym papírem, takže nevím, jaké hnutí mysli ho přimělo jit až tam dozadu, ale ještě ze tak!
No a já si stěžuju na samba, co si po sobě nevyhodí ani ohryzek! Má to svoje výhody.
ono se to ale vzájemně nevylučuje. Muž má různé po zemi své hromádky s oblečením, nahoře u počítače polovinu nádobí a hromadu odpadků, které se tam hromadí od té doby co jsem mu udělala scénu, že vzít ty věci a položit je na linku, odkud čeká že zázračně zmiznou, neznamená že to uklidil. Ale jakmile je chvilku doma a nemůže něco najít, nebo nedejbože zakopne o nějakou hračku, tak tu začne lítat a bezhlavě uklízet a vyhazovat![]()
Sairon nevěděla jsem že je můj syn ženatý ![]()
Sairon No tak tohle sambo nedělá:-D. Ten si i pri mých vytkach sype popel na hlavu, že život s ním je skutečně hroznej a tak tři dny uklízí. Ke stavu domácnosti se nikdy nevyjadřuje, jen tuhle jsem se ho zeptala asi příliš upřímně, zda je tady bordel a řekl mi poprvé, že hroznej, že k nám nemůže ani nikoho pozvat. Myslím že to tak dva roky už neřekne:-D
Potrefenáhusa Já vím, že to nebude ta pravá po babičce, ale nechceš ji popsat, jak vypadala, nebo nemáš nějakou fotku? Myslím, že se tady sežene spousta věci, třeba ji má někdo na půdě.
když tam je hlavně ta citova újma, než ze by to byla nějaká cennost, proste 100 let se s tím u nás doma cukruje babovka a pak to nejakej trouba hodí do popelnice
typ tohle

betsey no presne, ja mu taky nekomentuju 4 objektivy na fotak, kdyz foti 2x rocne tyden, nebo asi 6 batohu, z toho urcite 2 stejne. No mame to tezky!
Kokoska Dobrý je, že sambo nic nemá:-D On nikdy neshromazdoval ani ty věci na ryby, by se mu to veslo do tašky na záda.
Sairon pockej, s malejma detma maj všichni bordel...nebo ne? ![]()
Karja manzel taky neni nejaky hromadic, jen proste veci, co ma rad, si klidne koupi 2x. Mne je to fuk, ale at se mi teda nemontuje do myho.
Sairon on už bydlí jinde, přes pul republiky, když přijede , udělá v pokoji neskutečný bordel, při odjezdu uklidí a zbyde po něm max pytlík s odpadkama.kdyz si vzpomenu na jeho část pokoje když jsme bydleli společně,u pc a kolem ,zbytky jídla, špinavé nádobí, kelímky od jogurtů, ponožky a stouratka si uší...u postele batoh oblečení co svliknul.jednou jsem na týden odjela s dcerou a bála se vrátit.Tak uklizený byt jsme dlouho neměli
.uklidil případně vyhodilvšechno z koupelny, šampony a takové ty blbiny.protoze to dělá bordel.
Potrefenáhusa Právě že nemají. Já mám zabordeleny jen dvě kamarádky. A já asi vedu nejvíc.
Sairon K nám naštěstí nikdo moc sám od sebe chodit nechce:-D. Asi jak bydlíme s rodičema tak moc nevědí, aby jim to nevadilo a tak.
Potrefenáhusa ty, ani ne.... nebo minimálně mají ten bordel menší než my. Jako já si to dokážu zdůvodnit, že jedna má téměř neomezené hlídání, druhá jen jedno dítě,třetí zas má uklizeno ale dítě neustále před TV,ale i tak se necítím moc dobře když někdo neplánovaně přijde k nám.
ono se to ale vzájemně nevylučuje. Muž má různé po zemi své hromádky s oblečením, nahoře u počítače polovinu nádobí a hromadu odpadků, které se tam hromadí od té doby co jsem mu udělala scénu, že vzít ty věci a položit je na linku, odkud čeká že zázračně zmiznou, neznamená že to uklidil. Ale jakmile je chvilku doma a nemůže něco najít, nebo nedejbože zakopne o nějakou hračku, tak tu začne lítat a bezhlavě uklízet a vyhazovat
Presne...
Ponožky, prádlo, kdekoľvek ho zrovna napadne, najlepšie sú "chumle" oblečenia pri dverách spálne a potom sa občas chytí "upratovať" a to vyzerá tak, že mi ide preberať MOJE papiere na pracovnom stole, či ich FAKT potrebujem a to počas toho, kým pri tom stole pracujem ![]()
Sairon tak mne kamaradky casto samy od sebe rikaji, jak mame doma naklizeno. Jenze to je vysledek velkeho usili, frenetickeho pechovani vsech moznych kramu do skrini a supliku, a jednou jsem odmitla dat diteti pred prichodem navstevy do ruky rohlik, aby nenadrobilo
. Ale jinak mame doma mega chaos, vsude rozkramovano (nejen hracky, ale i obleceni, hrnce, varecky na podlaze) a i to u nas myslim celkem smrdi (chodi k nam do sklepa mocit cizi nekastrovany kocour a taky mame furt plny kos pokadenych plen). Kamosky maji doma vetsinou taky naklizeno a mne vrta hlavou, jestli je to taky takova potemkinovka jako u nas.
slniecko to je asi nejaky muzsky gen, ze se jim lip uklizi to cizi ![]()
Karja Tak manžel taky řekne, že tu máme bordel, ale klidně si do toho bordelu i někoho pozve
Gatita Tak tys to vyhrála. Prej to u nás docela smrdí:-D:-D jako my třeba máme tak spinavou sedačku, že já se to jako už stydím i dát vyčistit! Jsme to čistili v listopadu a od té doby to ušpiní i rozlitá voda.... A to už je takovej koloběh z toho prostě nevykrocis. Hodně se spoléháme na to stěhování se, ale tak to je jen otazka času...navic už jsme v takovým tom....,,no tak to obložíme, dáme sem pračku, ale zatím to zařizovat nebudeme,, a ,,hele na tohle bych se zatím vykašlala,, a to je pak základ na curbes takovejhle přístup:-D
Kokoska můj manžel je hodně pořádný, nikde se mu nic neválí.Kdyz vařím , někdy to nevydrží a uklízí mi věci pod rukama, vyndám mouku a vím že ji budu ještě potřebovat, tak nechám stát na lince,on jde a uklidí ji, většinou ho vypakuju,on to okomentuje, že jsem stejný bordelar jako jeho matka,a jeho táta ji taky uklízel věci pod rukama ![]()
Ja jsem teda bordelar neskutečný ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
