Nam se na to nejedeni nejvic osvedcilo trochu ubrat. Cim vic jsem rezignovanejsi, tim lip jedi. Nebo takhle, ne lip, protoze jedi dost junk, ale snedi toho urcite vic, nez driv.
Vše o těhotenství a dětech
Kokoska však jo, no celej koncept naučit dite jist je takovej...pro mě asi nepochopitelnej
my máme dite docela zravy, takže se mi snadno rika, ze ho proste nechavam bejt, ať se s tím talirem nějak popasuje
Kokoska však jo, no celej koncept naučit dite jist je takovej...pro mě asi nepochopitelnej
my máme dite docela zravy, takže se mi snadno rika, ze ho proste nechavam bejt, ať se s tím talirem nějak popasuje
Kokoska no čtyř a půl letý syn neochutná, co nezná, hlavně teda když to předkládám já:) zato mladší ochutná vše. Ale dohromady toho jedí tak stejně.
JE to náročný. Naše děti jedí hodně položek, je tam maso, zelenina, ovoce, pečivo, mléčné výrobky.... Ale jsou schopní některé dny sníst strašně málo, což se v dlouhodobém horizontu promítá do váhy. Jenže se to do nich cpe hrotně těžko a vůbec nemám kontrolu nad tím, kolik zkonzumuje ve školce. Tam ještě přibývá problém s tím, že někdy se tsm prostě najíst, nebo si přidat, nestihne, protože "má své tempo".
Potrefenáhusa kluci taky jedí poměrně dobře, tak je nechávám. Ale třeba jim nepřidám knedlík, když se nedotkli masa nebo nedostanou buchtu hned po obědě, když nic nesní. Samozřejmě u jídel, která běžně jedí.
Ale mladší má teď takový blbý zvyk, že nevečeří, když my jíme. Ale jde to dojíst ve chvíli, kdy už je připravený do postele, má vyčištěné zuby a má si jít lehnout. Klidně pak sní i co zbylo po bráchovi.
dynda no svoje tempo měla moje malá ségra, ve školce pravidelně dojídala poslední, děti už dávno ležely ![]()
Ona teda jedla všechno, ale málo, byla i dost hubená. Co jí začala puberta, jí větší porce než já. Je teda schopná zapomenout na oběd, když je třeba zrovna sama doma
a hubená je pořád.
Poradte nejaku knizku na cesty/do lietadla, najlepsie aby zabavila 3 aj 5 rocneho, mozno nejaka hladacka ako Jar, leto.. existuje nieco v mensom formate okrem tychto? Mam pocit, ze hladacky su vsetky velke. žluťásek
Zosity s aktivitami mame.
711990 tu máme taky a nemám ji, na rozdíl od ditete, rada, potřebovala bych název u kazdyho jednoho vozidla
Mrakoplas jaro, leto atd...v tom malým formátu existuje v němčině, jedno jsem nám koupila do vlaku, ale je to už dost malinky. O něco větší to před lety vyšlo v češtině, ale to je vyprodany
Potrefenáhusa my ich vsetky mame (alebo sme mali pozicane), potrebujem nieco nove neokukane
Potrefenáhusa pockat, tak to mame asi jinou, v ty nasi je takovej debilni text "Dvere autobusu se se zasycenim otevrou..." Nejsou tam zadny zahadny vozidla bez nazvu
711990 my tych dopravnych a stavebnych mame tolko, ze uz ani neviem ci by mala dalsia uspech ![]()
Inak s peknymi ilustraciami a celkovo taka mila mi pride Moj domcek, tvoj domcek. https://www.martinus.sk/?uItem=1144751&gclid=CjwKCAjws8yUBhA1EiwAi_tpESFT05lCMiughAdVWs-six8e5i7pYcK-nxn1fK-xE1T2uW6PfMaAuRoCuCYQAvD_BwE
711990 jeej tu maju u nas v kniznici ale neodvazila som sa ju pozicat, lebo by ju mladsi rozsklbal. Tablet/mobil bude ale asi by som to chcela nechat az ako krajnu možnosť, bude aj cakanie na letisku atd.. a objavila som zvukovu knizku 150 prvych anglickych slov od Svojtky, nad toy rozmyslam, starsi sa chce nieco naucit aby sa dorozumel :)) On tam bude trpiet, musi s kazdym furt rozpravat a tam mu nikto nebude rozumiet. Ale mozno mu to ani nebude vadiť, tu tak obcas na nejake ukrajinske rodiny žvatle a nikdy si nevsimne, ze mu nerozumeju ![]()
711990 když já nepoznám bagr od buldozeru a ty tahaci a navigační auta u letadel
Potrefenáhusa a co teprv bager a rypadlo! :) To ma starsi musi neustale opravovat. No, vdaka chalanom som sa hodne priucila, o takej existencii grejdera som nikdy netusila ![]()
Mrakoplas no to vůbec! Prave potrebuju knihu, kde je popsany úplně všechno! I když porad doufám, ze do takových podrobnosti nepujdem!!!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
